Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kadangi tai neištirti skiepai,tai pradideda pirmosios aukos
Į protą netelpa, kam skiepyti senukus (aš virš 70 m) turinčius ligų "krepšelį", juk skiepai gali turėti ir turi neigiamą poveikį ir gali išprovokuoti, bei suskatinti visas lėtines ligas (insultą, infarktą ir kt.)peršasi labai nekokia išvada senolių atžvilgiu.
@.
Panašu į tai, kad išretinti mūsų gretas. Žiūrėkite, kiek pensijų nebereikės mokėti. Viskas daroma tikliai apskaičiuotai...
Gana baimint visuomenę, skelbkite tiesą, o neieškokite sau garbės (šlovės). Jeigu toliau skebsite tokį mėšlą, mes niekada neįveiksime šitą virusą, kadangi po tokių pranešimų, pasisakymų ir t.t žmonės bijos skiepytis, o tai katastrofa, ar jūs asilai tai nesuprantate, ar garbė ir šlovė geriau, nei žmonių gyvybės.
@Albinas
tavo atsikalbinėjimai nepadės - laukiam išsamaus paaiškinimo kas, kaip ir kodėl
@Albinas
tai kad viruso padare monstra, klastojama statistika, niekas uz nieka neatsako, visur galbut, tikimes, turetu but. Eksperimentai su zmonemis. Kiek jau persirgusiu? Kodel vakcina geriau negu persirgimas. Teko skaityt staripsni, kur raso kad imunitetas laikosi 1 men. ilgesniam laikui nera duomenu, nes tik tiek stebima. Antra jeigu imunine sistema sekmingai susitvarke pirma karta tai ir sekancio uzsikretimo metu gali sekmingai ji sunaikint, nes "atmintis" nedingsta.
Vyresnio amžiaus žmonių organizmas sunkiau priima vakciną, reik gerai išstudijuoti kas vyksata su organizmu.gal geriau skiepyti jaunesnius žmones, jie daugiau juda visur.
Nustokit marinti žmones
@Matas
Kas 5 zmogus virs 60 metu turi sirdies ir kraujagisliu sutikimu didesnis cholesterolis kraujo spaudimas kas paaiskina ar pasako profesoriai su kokiomis ligomis galoma skiepitys ar negalima
77-erių vyro gyvybė užgeso praktiškai COVID-19 vakcinacijos metu: kaltina turėtas gretutines ligas