Žymiojo Tauragės ketvertuko mama Moters dienos nešvenčia: pasakė, kodėl

Žymusis Tauragės ketvertukas – Lėja, Luknė, Luka ir Milena – tirpdo lietuvių širdis, o jų mama Lina Strangienė yra tikras įkvėpimas daugeliui moterų. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su mergaičių mama, ji pripažįsta, kad kovo 8-osios – Tarptautinės moters dienos – nešvenčia, tačiau stengiasi rūpintis savimi ir atrasti daugiau laiko savęs palepinimui.

Viena vaikus auginanti moteris sako, kad šiandien minima šventė jos gyvenime neturi jokios reikšmės. Anot moters, jai ši diena yra tokia pat eilinė kaip ir bet kuri kita metų diena. 

Kiekvienais metais pasveikiną sūnūs

Moteris pasakoja gėlių šia proga sulaukianti tik iš vaikų, o šiemet jie mamą pasveikino nuotoliniu būdu, mat vidurinysis L. Strangienės sūnus laiką leidžia kaime, o vyresnysis savo gyvenimą jau kuria atskirai:

„Nėra dėl ko švęsti šią dieną. Sūnūs išvykę, daugiau nėra kam atnešti gėlių“, – sako moteris ir šypsodamasi priduria: „O mergaitės darželyje, aš viena, tai tokia ir šventė. Ilsiuosi.“

Vis dėlto, L. Strangienė pasakoja, kad nors gėlių šiandien ir nesulaukė, tačiau gražių sveikinimo žodžių jai negailėjo ne tik sūnūs: „Gavau nemažai sveikinimų ir iš pažįstamų, ir iš nepažįstamų, o šiaip kiekvienais metais pasveikina sūnūs.“

Paklausta, ko norėtų palinkėti Lietuvos moterims kovo 8-osios proga, L. Strangienė atsako: „Norėčiau palinkėti, kad jos būtų laimingos, gražios ir visada šypsotųsi. Šypsena puošia kiekvieną iš mūsų.“ 

Stengiasi atrasti laiko sau 

L. Strangienė priduria, kad taip pat labai svarbu, kad kiekviena moteris rūpintųsi savimi ir gražiai jaustųsi. Žymiojo ketvertuko mama sako, kad ji pati taip pat stengiasi kuo dažniau save palepinti ir skirti laiko grožio procedūroms:

„Stengiuosi atrasti laiko sau, nes moterims reikia ir kirpyklų, ir manikiūro. Tačiau tik tiek galiu skirti sau“, – pasakoja ji ir pripažįsta, kad auginant keturias linksmas ir vietoje nenustygstančias princeses skirti laiko sau būna gana sunku. 

REKLAMA

„Jeigu neinu į darbą, tai mergaitės būna namuose ir leidžiu laiką su jomis. Taip sakant, einu iš paskos. Toks mano laisvalaikis“, – šypteli L. Strangienė.  

Moteris pripažįsta, kad jau ilgą laiką svajoja prisėsti ir ramiai paskaityti knygą, tačiau tuo metu, kai nedirba, ji visą laiką skiria dukroms:

„Labai norėčiau paimti perskaityti kokią nors knygą, bet tikrai neturiu tam laiko. Visas laikas skiriamas vaikams.“

Koronavirusas šeimą aplenkė

Paklausta, kaip laikosi žymusis ketvertukas, L. Strangienė džiaugiasi, kad mergaitės auga sveikos bei linksmos. Anot moters, karantino nuotaikos jų šeimoje nėra itin jaučiamos, mat  ji pati kasdien keliauja į darbą, o mergaitės su džiaugsmu  lanko darželį.

Namuose jos laiką leidžia tik tuomet, kai mama darbe pasiima laisvų dienų ar išeina atostogų. Vidurinysis sūnus taip pat laiko neleidžia veltui ir karantino metu kremta mokslus nuotoliniu būdu.

„Karantinas tik, kad tos kaukės, o šiaip tai aš einu į darbą, mergaitės į darželį, sūnus taip pat mokosi nuotoliniu būdu, tai nesijaučia, kad kas nors būtų sustoję“, – pasakoja ji. 

Moteris pasidžiaugia, kad jų šeimą taip pat aplenkė ir koronaviruso pandemija: „Nesirgom nė vienas, iš aplinkinių taip pat niekas nebuvo užsikrėtę.“


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-03-08 17:17:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašykit apie tokias nuostabias šeimas,kurios kabinasi į gyvenimą ir ne pasiduoda.Begalo nuostabios mergaitės.Tegul mamai būna stiprybės ir Dievo palaimos.Jus užauginsit jas ir be vyro.Tokia yra Rūta Ščiogolovaitė.Tai yra pavizdys kitom moterims.
Atsakyti
-18

D
Daina
2021-03-08 17:43:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir aš pritariu, net širdis suvirpėjo, kai perskaičiau.KAIP VISIEMS REIKIA TOOOKIŲ STRAIPSNIŲ! Dievas tegul laimina jų mamą:saugo, globoja, toliau liedamas kantrybę... Sveikatos ir laimės visiems!
Atsakyti
-10

L
Liuse
2021-03-08 20:42:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
buves jos vyras tikras sunsnukis,kiap jis galejo palikti tokia saunia seimyna
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų