1. Pagaminkite blynų tešlą iš anksto ir palaikykite ją šaldytuve.
Virtuvės šefas sako, kad geriausia tešlą šaldytuve laikyti per naktį, bet jei to padaryti išeina, verta palikti bent pusvalandžiui. Tai gali padėti, jei tešloje yra gumulėlių, taip pat, kepant blynus, bus lengviau juos apversti.
2. Nepermaišykite tešlos.
Jordan Moore pataria nepermaišyti tešlos, nes ji bus per tiršta. Drėgną tešlos mišinį įpylus į sausą, maišyti reikia labai atsargiai ir tik iki tol, kol konsistencija gaunasi tobulo tirštumo.
3. Sausiems ingredientams naudokite plakimo šluotelę.
Šefas sako, kad tai ne tik gali padėti sutaupyti laiko, bet ir tolygiai sumaišyti miltus ir cukrų, ką padaryti kartais yra sudėtinga.
4. Naudokite pakankamai didelę keptuvę ir įsitikinkite, kad aliejus yra įkaitęs.
Šis patarimas, anot virtuvės šefo, gali padėti išvengti prie keptuvės prilipusių blynų. Ypač svarbu įsitikinti, kad aliejus yra pakankamai karštas, prieš kepant pirmąjį blyną.
5. Švariai išvalykite keptuvę.
Jordan Moore turi patarimą tiems, kurie mėgsta blynus kepti ne ant aliejaus, o ant sviesto. Jis siūlo tarp kiekvieno kepimo nuvalyti keptuvę ir taip išvengti galimo degėsių skonio.
6. Tinkamu laiku apverskite blynus.
Jei tiksliai nežinote, po kiek laiko reikia apversti blynus, virtuvės šefas dalijasi išbandytu patarimu. Paprastai užtenka vieną blyno pusę kepti 3 minutes ir apvertus dar 1-2 minutes. Taip pat tam padėti gali ir maži burbuliukai, kurie formuojasi ant blyno paviršiaus. Jei jie yra pastebimi, tai ženklas, kad blynus galima apversti.
7. Ypatingam skoniui suteikti naudokite sviestą.
Tam, kad blynai išsiskirtų savo skoniu, šefas rekomenduoja prieš kepimą į tešlą įmaišyti šaukštą tirpinto sviesto. Naujas ingredientas padės sukurti neįprastą skonį, kuris gali nustebinti ir tuos, kuriems blynai nėra mėgstamiausias valgis!