Tokio poelgio iš santechniko moteris nesitikėjo: „Kai grįš vyras, išklosiu viską“

Šiandien, kaip ir kiekvieną rytą, išleidau savo vyrą į darbą, įdėjau jam pietus į darbą, pabučiavau prieš išeinant, o jis, deja, net neprisiminė kokia yra šiandien diena.

Taip jau nutiko, kad būtent kovo aštuntąją buvau suplanavus santechniko vizitą, nes kriauklė namuose kemšasi jau antra savaitė, o vyras prie tokių darbų nėra linkęs gaišti laiką.

Ryte buvau tikrai nuliūdusi dėl to, kad vyras pamiršo mane pasveikinti Moters dienos proga, tačiau šią dieną maloniai nustebinti mane privertė visai kitas vyras.

Santechniko vizitas mūsų namuose buvo sutartas apie dešimtą valandą ryto, todėl kai pamačiau, kad laikrodis jau rodo 10:20, tikrai nenustebau. „Juk visi tie meistrai vienodi“, – pagalvojau mintyse.

Bet už kelių minučių sulaukiau skambučio į duris, o pamačius tarpduryje stovintį vyrą su keliomis tulpėmis vos neapsiverkiau dėl šio mielo poelgio.

Pasirodo, santechnikas Virgis šiandien dieną pas visas savo klientes važiuoja su tulpėmis. Kaip jis sako, jeigu ankstyvą pavasarį už lango dar šalta, tai bent jau būna šilta širdyje.

Grįžus vyrui, tikrai išklosiu, ką galvoju apie tokius, kurie net ir savo moteris pamiršta pasveikinti, na, o tokiems vyrams kaip santechnikas Virgis belieka tik ištarti didelį „ačiū“, kurie nepamiršta visų moterų esančių aplink. Vertinkite, mielosios, kokius vyrus turite šalia.

Skaitytoja Irena


Rašyti komentarą...
N
Nezinoma
2021-03-08 16:52:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal vyras po darbo gryzes pasveikins o ka tada sakysi
Atsakyti
-16

D
D
2021-03-08 18:04:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kovo 8 ta dar nepraejo, o jau keikia vyra. Vargsas zmogus.
Atsakyti
-25

Žinoma
2021-03-08 18:03:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasveikins... kur gėlių jam naktį nupirkti! bet ar nebus gėda tas gėles iš jo priimti iš anksto apkalbėjus?
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (53)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų