Kartais žmonės pavargsta ir nusprendžia deaktyvuoti savo paskyrą, tačiau kartais jie tiesiog nusprendžia nutraukti jūsų internetinius santykius. Vis dėlto, yra daugybė greitų ir paprastų būdų, kaip tai išsiaiškinti.
Sužinokite, ar buvote užblokuotas
Suprantama, „Facebook“ visada vengė konfliktų, todėl nepraneša, kai kas nors jus užblokuoja. Tai reiškia, jeigu kyla įtarimų, turėsite tai išsiaiškinti patys.
Jeigu buvote užblokuotas, atitinkamas profilis jums tiesiog nebus rodomas paieškos rezultatuose. Tačiau kartais pasitaiko nesklandumų, todėl yra ir kitų būdų išsiaiškinti, ar kažkas jus tikrai užblokavo.
Ieškokite žmogaus profilio savo draugų sąraše ir, jei jo ten nėra, tikėtina, kad buvote negailestingai užblokuotas.
Taip pat yra ir trečias būdas išsiaiškinti, jei nesate visiškai įsitikinę. Prireiks šiek tiek daugiau laiko, praleisto „Google“, todėl turite atsidaryti paieškos sistemą ir kibti į darbą, rašo mirror.co.uk.
Gali prireikti daugiau pastangų
Nors, žinoma, „Facebook“ paieškos rezultatuose nematysite jus užblokavusio žmogaus profilio, bet jis vis tiek bus randamas internete.
Paprasčiausiai pabandykite į paieškos laukelį įvesti „Facebook [asmens vardas]“ ir pažiūrėkite, ar ten yra jo profilis. Jei matote jį, spustelėkite.
Jei pasirodo klaidos pranešimas arba jums pranešama, kad turinys yra nepasiekiamas, turime jums blogų naujienų. Jei buvote užblokuotas, negalėsite nusiųsti asmeniui kvietimo į renginį arba pažymėti jo nuotraukose.
Yra penktas ir paskutinis būdas užtikrinti, jog buvote užblokuotas, bet jums prireiks pagalbos – paprašykite draugo patikrinti savo paskyrą ir sužinosite, ar jų profilis vis dar aktyvus.
Žinoma, jei norite išvengti tokio nepatogaus pokalbio, visuomet galite pasukčiauti ir susikurti visiškai naują „Facebook“ profilį ir sužinoti patys – jei buvote užblokuotas, naujai sukurtame profilyje jums pavyks rasti žmogaus socialinių tinklų paskyrą.