• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Psichoterapeuto teigimu, Vladimiras Putinas pasižymi psichozei būdingais bruožais ir galimu „asmenybės sutrikimu“, kurį greičiausiai sukėlė jo sprendimas vengti beveik visų žmonių kontaktų nuo COVID-19 pandemijos pradžios.

Psichoterapeuto teigimu, Vladimiras Putinas pasižymi psichozei būdingais bruožais ir galimu „asmenybės sutrikimu“, kurį greičiausiai sukėlė jo sprendimas vengti beveik visų žmonių kontaktų nuo COVID-19 pandemijos pradžios.

REKLAMA

Rusijos lyderis nuo pandemijos pradžios izoliuoja save nu kitų žmonių, o psichoterapeutas Noelis McDermottas perspėja, kad tai galėjo padaryti „negrįžtamą psichologinę“ žalą ir tapti vienu iš veiksnių, nulėmusių jo sprendimą sukelti karą Ukrainoje.

Ataskaitose teigiama, kad nuo pandemijos pradžios 2020 m. pradžioje Kremliaus vadovas praktiškai tapo atsiskyrėliu. Panašu, kad pastaruoju metu Putinas demonstruoja paranojišką elgesį, įskaitant vengimą susitikti su žmonėmis akis į akį, todėl renkasi susitikimus prie juokingai ilgų stalų, o jo apsaugos komanda turi patikrinti jo maistą prieš valgant.

Pranešama, kad Rusijos prezidentas ribojo ryšius su dauguma žmonių, o jo labai artimi asmenys turi izoliuotis prieš susitikdami su juo.

REKLAMA
REKLAMA

Psichoterapeutas N. McDermottas express.co.uk sakė: „Karantino pradžioje Putinas izoliavosi ir izoliuojasi nuo žmonių net iki dabar“,

REKLAMA

N. McDermottas paaiškino, kad ilgas buvimas izoliacijoje gali turėti niokojančių padarinių žmogaus psichinei sveikatai ir priversti juos priimti drastiškus sprendimus.

Kalbėdamas apie Rusijos lyderį, N. McDermottas sakė: „Jo elgesys yra visiškai asocialus ir darosi panašus į asmens, kuris arba turi asmenybės sutrikimą, arba rodo, kad jis labai išsigandęs ir paranojiškas“.

Jis pridūrė: „Vienas iš bausmės būdų kalėjimuose, yra izoliacija, o žmonės nesupranta, kokia ji yra žalinga. Tai sukels negrįžtamą psichologinę žalą. Jei jis iš tikrųjų taip save izoliavo, jis [Putinas] atsidurs labai, labai keistoje psichologinėje ar depresinėje psichozės būsenoje“.

REKLAMA
REKLAMA

Pasirodo vis daugiau pranešimų apie tai, kad jis demonstruoja keistą elgesį. Psichoterapeutas, plačiai tyrinėjęs egzistencinių grėsmių poveikį žmogaus psichinei sveikatai, sakė, kad „psichozė yra gana dažna, kai trūksta socialinio kontakto. Balsai Putino galvoje tikriausiai tapo daug tikroviškesni“.

Sklando kalbos apie Putino sveikatą

V. Putino psichinė ir fizinė sveikata pastaraisiais mėnesiais buvo pradėta nagrinėti po to, kai ekspertai bandė suprasti jo sukrėtimą invaziją į Ukrainą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Politinės analizės firmos atstovė Tatjana Stanovaja anksčiau sakė: „Jis (Putinas) per pastaruosius dvejus metus labai pasitraukė į save. Jis atitolo nuo biurokratinės mašinos, nuo elito. Jis daug laiko praleidžia vienas, troškindamasis savo baimėse ir mintyse“..

Kovo mėnesį JAV politikė Nancy Pelosi sakė: „Kai kurie žmonės sako, kad jis serga vėžiu, o kai kurie žmonės sako, kad jį užklupo psichozė, kiti tiesiog mano, kad jis yra visiškas, įnirtingas blogiukas“.

Greiciau sitas ozys galus atiduodu. O tai del vieno isgamos kencia tukstanciai zmoniu. Uzversti ji senai reikejo.
Greičiau jis nusibaigtų
kad psichas seniai aisku,konkretus sizas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų