Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Graikijoj šiais metais gultas 5eur. Kaip ir buvo anksciau. Rodo saloj
@As Matyt rašanti ponia - panelė net nebuvo Graikijoje, jei kainų nežino
Žinot kuo Lt šunauja skiriasi nuo kitos šalies šunaujos, ogi mūsiškiai patys savus užpjauna.
Kol kažkur karas vyksta ir visi bando išgyvent kartu, mūsiškiai iki karui prasidedant gerkles išsipjaus ir sutaupys kažkieno pinigėlius ir nervus.
Taip ,kad sėkmės kapokitės kažkam mažiau bus darbo
@Tipas Absoliuti TIESA!
Kainą formuoja ne pardavėjas o pirkėjas
@Sigitas Igničio grupei papasakokit, p. Ikonomistas..
@Sigitas Juokdarį, pabandyk tą kaina suformuoti
nustokite pirkti . ir tegu tiems burzujams verslininkams nemokekite. Pasiukite juos ..tolyn.. i subine. As specialiai neperku jei matau verslininkaui byra smelis is siknos.. ir dreba del euru.
@klaipoeda Absoliuti TIESA
Tai kai jūsų nebuvo Palangoje buvo tvarka, lėkit į Turkiją-nors paėsit
@Petras Taip pat nemaža dalis TIESOS! ( visa ta utlianderiniu turistu armija, visa taa mąda, ir visus tuos pageidavimu bei siūlymu koncertus barygoms, su visomm tom,,We wona facing ameizing serice ''-kaina nesvarbu!. Ir Užveže).
Geriausias sprendimas su nesamoningomis kainomis -boikotas..
Geriau is gyvenimo iliuzijos atsibuskit,baranai. Kaip jus durnina per visur.
Taip tiesa poni.a ,kad buvo prie sovietų,daug visokių.Bet jau dabar kas dedasi tai ,sunku ir pridurti...Niekados nebus taip kaip buvo ar rusas ar lietuvis ar žydas ir tt..buvo kubilius už ta supistą eurą kiaurą kapeikos primena genocido aukų dantis .Tai dabar lobistai atsirėmę laukia kada gi gyvenimėlis pagerės .Na nebūkime naivus ...,
@Anekdotas Dieve padėk ir apsaugok Anekdota, nuo komentąru!
O avinai atsibust nuo politikos,skiepu ir kitu nuodyjimo dar vis nesiruosia? Del kazkokio sudo ragina atsibust,o kas po nosim vyksta,vienodai..avinu bandos
.trys lentos iš patvorės ir paraut žolės....

Skaitomiausios naujienos




Į viršų