Kai kurį laiką draugauji su kuo nors, esi linkęs manyti, kad žinai viską apie savo antrąją pusę. Tačiau, „Google“ gali nuvesti mus į netikėčiausius interneto kampelius ir jūs niekada nežinote, ką rasite, rašo mirror.co.uk.
Į paiešką įvedė sužadėtinio pavardę
Taigi, kai vieną popietę „TikTok“ vartotoja @hreb nusprendė įvesti į „Google“ paiešką savo sužadėtinio pavardę, ji nebuvo visiškai tikra, ko tikėtis.
Tačiau užuot atradusi jo seną „MySpace“ profilį ar gėdingas nuotraukas, ji sužinojo, kad sužadėtuvių žiedas iš pradžių buvo pirktas ne jai. Į „TikTok“ įkeltame ašarų kupiname vaizdo įraše būsimoji nuotaka paaiškino:
„Kai atsitiktinai nusprendžiau į „Google“ paiešką įrašyti savo sužadėtinio vardą ir pamačiau juvelyro svetainėje parašytą atsiliepimą apie mano sužadėtuvių žiedą dar prieš mums susipažįstant“.
Vaizdo įrašo, kuris sulaukė daugiau nei 34,6 tūkstančių „patiktukų“, antraštėje ji patikslino, kad „deja, tai tikrai tiesa“. Komentarų skiltyje pasipuošusi drąsiu veideliu nusivylusi moteris pajuokavo apie savo „traumą“, atskleisdama, kad dabar žiedo „nebėra“.
@cazuree stitch from @hreb exact scenario that also happened to me🤐🤗🙂 #fyp #foryourpage #algorithm #elfitup #MunchiesWithTubi #WhenRiftanSays #MyBrawlSuper ♬ original sound - uglinablin
Žiedas buvo pirktas kitai merginai
Daugelis komentuojančiųjų visiškai suprato, kodėl mergina buvo taip sunerimusi dėl savo atradimo, o vienas žmogus pastebėjo: „Tai, kad jis iš pradžių buvo pirktas kitai merginai, mane priblokštų“.
Kiti rašė, kad dabar puola ieškoti „Google“ savo antrųjų pusių, o @hreb atsiduso, kad tikisi, jog jie „niekad neras to, ką radau aš“. Kai vienas asmuo bandė apginti vyrą – pastebėjo, kad „žiedas yra žiedas“ ir kad „gal jis negalėjo jo grąžinti“, kiti suskubo paaiškinti, kad esmė ne tame.
Kaip sakė vienas žmogus: „Nepaisant to, jis galėjo jį parduoti ir už tuos pinigus nusipirkti naują žiedą. Man labiau patiktų 100 dolerių vertės, bet ne kitam skirtas arba priklausęs žiedas“.