Moteris odontologo kėdėje pagimdė kūdikį: nežinojo, kad laukiasi

Moteris buvo šokiruota, kai odontologo kėdėje pagimdė kūdikį – ji net nežinojo, kad laukiasi.

Jessica Aaldering iš Nyderlandų neturėjo jokio nėščiosios pilvuko, o mėnesinės jai niekada nebuvo dingusios. Todėl 23 metų mergina buvo visiškai šokiruota, kai netikėtai pagimdė berniuką, rašoma dailystar.co.uk.

Jessica pasakoja, kad sūnų nuvežusi į mokyklą pilve pradėjo jausti aštrų skausmą. Ji manė, kad skauda dėl to, kad neseniai buvo paslydusi ant slidaus grindinio ir nukritusi, praneša „7News“.

Laimei, ją apimtą stipraus skausmo ir vos begalinčią pastovėti pamatė pro šalį ėjęs policijos pareigūnas. Jis suskubo kviesti pagalbą ir tuo tarpu ją nuvedė į šalia buvusią odontologijos kliniką. Policininkai Robas van Duurenas ir Milanas van der Heijdenas ją greitai nunešė į vidų ir vos per kelias minutes mergina pagimdė berniuką.

Jessica pasakojo: „Viskas nutiko taip greitai, aš vos spėjau atsisėsti į dantų gydytojo kėdę.“

Ji pripažino, kad buvo visiškai šokiruota, kaip ir ją atlydėjęs policininkas, kuris sakė, kad gimdymas buvo toks greitas, kad jis net nespėjo užsidėti pirštinių. Policininko teigimu, jis vos spėjo „pagauti“ kūdikį. Vis dėlto, žaibiško gimdymo metu trūko virkštelė ir kūdikį priėmę policininkai pastebėjo, kad jis nekvėpuoja ir neverkia.

Tuomet vienas iš pareigūnų kūdikiui pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą ir, laimei, vaikai atsigavo ir pradėjo verkti. Greitoji pagalba į įvykio vietą atvyko per kelias minutes ir Jessicą su sūneliu, kurį ji pavadino Hermanu, išvežė į ligoninę. Paaiškėjo, kad Hermanas gimė 10 savaičių per anksti ir jam buvo subliuškęs vienas plautis. Tačiau medikai sako, kad jam viskas bus gerai – kūdikis dabar yra inkubatoriuje.

Jessicai staigmenos tuo nesibaigė – netrukus ji gavo sąskaitą iš odontologijos klinikos už kabineto, kuriame ji pagimdė, valymą. Klinikos teigimu, jis buvo „labai nešvarus“ ir todėl reikėjo kviesti profesionalius valytojus. Moteris pripažino, kad ją labai papiktino klinikos atsiųsta 183,57 £ sąskaita.

REKLAMA

Ji sakė: „Truputį keista, kad jie nepasigėdijo man siųsti tą sąskaitą. Policininkai užėjo į kliniką ir paklausė, ar galiu pas juos pagimdyti. Tai buvo įmanoma, bet dabar aš už tai turiu jiems sumokėti krūvą pinigų. Juk tai nebuvo mano valia.“

Jessica sako, kad jos sveikatos draudimas šių išlaidų nepadengia, o odontologijos klinika sako, kad tokie atvejai nenumatyti ir jų draudime. Galiausiai kūdikį priimti padėję policijos pareigūnai surinko lėšas šioms išlaidoms padengti.

Moteris juos gyrė sakydama, kad jie jau antrą kartą ją gelbėja.


Rašyti komentarą...
N
Nope
2021-02-23 17:42:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kaip galima tokiais paistalais patikėt?
Atsakyti
0

t
tėvelis
2021-02-23 15:01:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauriai apgailėtina istorija, nuo pačio gimdymo iki sąskaitos apmokėjimo
Atsakyti
0

M
Mari
2021-02-23 15:54:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gali nejausti,kad po savęs nešiojo nauja gyvybę?Juk ten pilve jis juda?Arba apsimetė,kad nežinojo.Nes galvojo,kad nereiks mokėti,bet atėjo sąskaitą susimokėti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų