Kai kurie „TikTok“ vartotojai tiki, kad asmens sargybiniai į rankoves įdeda rankų protezus, o savo tikrąją ranką, kurioje laiko ginklą, paslepia kostiumo viduje, rašo indy100.com.
Ėmė kurti sąmokslo teorijas
Jason, kuris „TikTok“ pasivadinęs @jase_the_ace, pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame karalius ir jo asmens sargybiniai lauke kalbasi su žmonėmis prie Bakingamo rūmų. Tačiau vaizdo įraše labiausiai koncentruojamasi ne į jų pokalbių turinį, o į asmens sargybinių rankas.
„Karaliaus Karolio apsauginiai... Ar kai kurie turi netikras rankas, nes jų tikrosiose rankose ginklai?“, – rašoma vaizdo įraše.
Pasak sąmokslininkų, tai daroma tam, kad jie iškart turėtų ginklą rankoje, jei jiems reikėtų greitai juos išsitraukti ginant karalių nuo potencialių užpuolikų.
Nors privatiems asmens sarginiams Jungtinėje Karalystėje nėra leidžiama su savimi nešiotis ginklus, neaišku, ar karaliaus Karolio asmens sargybiniai juos turi.
„Jie rankose turi ginklus, jeigu kas nutiktų“, – pridūrė vienas, kitas rašė: „Jie juk nevaikščios viešumoje rankose laikydami ginklus ir demonstruos tai visiems žmonėms. Tai priverstų žmones jaustis neramiai“, o trečiasis pajuokavo: „Įsivaizduokite, jei nukristų ranka.“
@jase_the_ace_ King Charles security #kingcharles #buckinghampalace #security #kingcharlesiii #bodygaurd #fakearm ♬ original sound - Jason
Tačiau kai kurie netikėjo, kad rankos yra netikros. Yra žinoma, kad sargybiniai naudoja daugybę skirtingų metodų užpuolikų sulaikymui, tačiau dirbtinės rankos nėra vienas iš metodų.
Vis tik, šie teiginiai apie sargybinių naudojamas dirbtines rankas paskutinį kartą pasirodė 2017 metais, po to, kai buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo Slaptosios tarnybos asmens sargybinis buvo pastebėtas keistai laikantis mažąjį rankos pirštą. Tąkart „Reuters“, atlikę faktų patikrą, paneigė teiginius apie naudojamas dirbtines rankas.