Kosmetikos pramonė sukūrė tūkstančius grožio produktų, skirtų patenkinti bet kokius moterų norus. Vis dėlto svarbu žinoti, kuriuos produktus pasirinkti ir kaip juos naudoti, kad netaptumėte neigiamo šių produktų poveikio aukomis. Jei nebūsite atsargios, makiažas gali būti labai kenksmingas sveikatai.
Makiažo produktų skolinimas kitiems
Turbūt natūralu skolintis drabužius, aksesuarus ir kitus madingus daiktus savo draugėms ar šeimos nariams. Vis dėlto nerekomenduojama skolintis kosmetikos!
Turite žinoti, kad skolindamiesi lūpų dažus, akių pieštuką, pudrą, šepetėlį ar kempinę, kuria tepate pagrindą ir pudrą ant veido, padidėja virusinės infekcijos, tokios kaip konjunktyvitas, pūslelinė ir kt., rizika. Be to, jei asmuo turi problemų dėl spuogų, rizikuojate jais užsikrėsti.
Dirbtinės blakstienos
Ilgos blakstienos atrodo gražiai. Jos sukuria jausmingesnių ir išraiškingesnių akių vaizdą. Dirbtinės blakstienos yra labai pavojingos, nes jose yra formaldehido, kuris gali labai rimtai sudirginti akis. Be to, neteisingai uždėjus netikras blakstienas, gali būti pažeidžiamos natūralios blakstienos.
Miegas su makiažu
Jums tikrai reikia atsikratyti šio įpročio. Jei nenuvalysite makiažo prieš miegą, neleisite odai gauti pakankamai deguonies. Laikui bėgant, oda nukentės – taps sudirgusi. Produktai, kuriuos naudojate, užkemša poras ir gali atsirasti spuogų.
Be to, daugelis kosmetikos priemonių yra toksiškos. Naktį jų gali patekti į akis ir jas sudirginti. Taip pat akių makiaže paprastai yra aliejų ir vaško, kuris užkemša liaukas ir gali sukelti konjunktyvitą.
Produktų, su pasibaigusiu galiojimo laiku, naudojimas
Kaip ir visi kiti produktai, kosmetikos priemonės turi savo galiojimo laiką. Po nustatytos datos, tie produktai gali tapti itin kenksmingi: sukelti dirginimą ar infekciją. Taip pat joje gali veistis įvairios bakterijos.