Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tai gal isterija vaikui padėdavo gauti ko nori, todėl ta isterija kartojasi. Vaikai labai gudrūs ir nesivargina, jei žino, kad tas nebus naudinga.
Gal pavalvokite apie parduotuvės darbuotojus, kurie dirba tokioje aplinkoje ir kodėl ne visi vaikai parduotuvėje taip elgiasi. Manau jūsų dukrelė taip elgiasi ne tik parduotuvėje. Gal pasinaudokite vienu patarimu ir tikrai dukrelės nesiveskite į parduotuvę ar kt vietą kur ji taip elgiasi, prieš tai paaiškinkite, kodėl nesivedate.
Verkt reikia ne dėl to ką pasakė praeivė, o dėl to kad pati esi niekam tikusi. Labai vaizdžiai nupiešei visą įvykį, pabrėžei kad nuo mažumės sunkus vaikas. Jei visą šitą pastebėjai kur buvai ankščiau? Kalčiausia esi pati o ne svetimi.
Laba diena, patarčiau, jei turit galimybę nesivesti tokio vaiko kurį laiką į parduotuvę. Ir paaiškinti, dėl ko taip darote.
Šiaip nenoriu įžeisti mamos, bet iš gyvenimiškos patirties, galiu pasakyti,kokia yra motina, tokie yra ir vaikai. Čia ypatingai yra sunkus darbas, ypač šiais laikais, kai tik yra akcentuojamos vaikų teisės, o ne pareigos. Sėkmės.
Šiaip nenoriu įžeisti mamos, bet iš gyvenimiškos patirties, galiu pasakyti,kokia yra motina, tokie yra ir vaikai. Čia ypatingai yra sunkus darbas, ypač šiais laikais, kai tik yra akcentuojamos vaikų teisės, o ne pareigos. Sėkmės.
Vaikas neadekvaciai elgiasi. Mamai ir dukrai reikia pas psichologa. Abiems. Arba tikrai atimti kuriam laikui, perkelti vaika i globeju seima. Mama labai kalta.
Labai daug kas priklauso nuo auklėjimo, dabar labai dažnai vaikai auklėja tėvus, poto ir verkia tokios mamelės,kad vaikas tikras riešutėlis, tie dabartiniai riešutėliai kaip mama vadina,turi turėti taisykles ir tėvų nustatytas ribas, bet jeigu iki 4 metu jų nenustatė,dabar pati ir turi bėdų su vaikų
Senais tarybiniais laikais mano dukrytė isterijas parduotuvėje parodė. Nieko nesakiau tik pavedus namo paaulėjau dirželiu. Paklausiau ar supranta už ką gavo fizinę bausmę. Už ragus ir sarmatai kurią man reikėjo patirtį. Daugiau niekada gyvenime nebuvo ožių ir užaugo nuostabi moteris. Čia priklauso nuo to koks yra vaikas ir mama.Jeigu protingas vaikas ir mama supranta kad savo atžala netinkamai augina o ne kaltina aplinkinius tai viskas gerai,nes priešingu atveju tai pjaus ką pasėjo.
@Liole
O kas tamstai paims "dirželį" (ak, kaip malonybiškai pavadinta smurto prieš vaikus priemonė) už tai, kad neauklėjote dukters tinkamai ir ji "rodė isterijas"? Ar jūs nesijautėte irgi kalta, kad vaikas kažkodėl nusprendė, jog isterikuoti galima? Matyt, namie tai buvo norma, ale štai vaikas išdavė jūsų auklėjimo rezultatus viešumoje. Kodėl baust jį, o ne save? Sakyti, kad išaugo "nuostabi moteris" - tai bandymas pateisinti savo smurtą ir smurtą apskritai, nors iš tikrųjų kaltė kažkur giliai yra likusi. Nes tą akimirką, kai mušėte vaiką, tarp jūsų kažkas visiems laikams nutrūko. Dukra šito niekada nepamirš. Taip kad nesididžiuokite.
Pabandykite priglausti dukrytę. Glostykite galvytę ir švelniai kartokite, kaip Jus ją mylite, kad suprantate ją. Pasiūlykite iš pradžių nurimti, ir tada gal pavyks rasti kokį sprendimą. Nėra sunkių vaikų,yra tik nesupranti vaikai. Sėkmės
@Vita
Nenusišnekėkite. Makronas irgi galvojo (ir iki šiol turbūt galvoja) kad užtenka su Putinu nuo širdies pasikalbėti ir jis ateis į protą.
Vaiko nesivesti į parduotuvę ir viskas.
Vaiko nesivesti į parduotuvę ir viskas.
Vaikus per daug stimuliuoja prekybos centrai. Dėl to ir kyla emocijų pliūpsniai. Nuo mažų dienų vaikus reikia užimti ten - pvz visai mažus (1-3 metų) duoti įdomų žaislą, su kuriuo žais kol apsipirksi. Vyresnius geriausiai įtraukti į pirkinių paieškas - pasakyti, kad reikia rasti, pvz, duonos ir ieškome kartu. Kai nėra ką veikti, o aplink tiek viskas mirga, tai ir isterijos kyla.
Mano manymu, su vaiku nuo mažens reikia kalbėtis, aiškinti,kaip galima elgtis, kaip ne. Pagaliau, prieš einant į parduotuvę, galima vaikui leisti savarankiškai pasirinkti ką jam nupirkti parduotuvėje. Bet ne viską, ko jis nori, o kažkokį skanėstą ar žaisliuką, bet tik vieną daiktą. Būtinai paaiškinti, kad pinigėlių tiek nėra, kad nupirkti kelis norimus daiktus. Vaikas pats turi nuspręsti kas jam svarbiau šiuo metu. Atėjus į parduotuvę dar kartą jam priminti apie susitarimą. Vaikai viską supranta, tik reikia taip elgtis nuo mažų dienų. Vaikus reikia mylėti, globoti, bendrauti ir kartais palepinti.
Išgirdusi praeivės repliką parduotuvėje šiaulietė mama pravirko: „Šlykštu ir žema“