uefa čempionų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „uefa čempionų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „uefa čempionų lyga“.

Paaiškėjo Lietuvos klubų potencialūs varžovai UEFA turnyruose

UEFA paskelbė krepšelius, pagal kuriuos paaiškės varžovai, su kuriais Lietuvos klubams teks pradėti Europines batalijas. Tarp neskirstytųjų esantis „Panevėžys“ Čempionų lygos atranką pradės su vienu iš šių penkių varžovų: Helsinkio HJK (Suomija), Talino „Flora“ (Estija), KI „Klaksvik“ (Farerų salos), „Shamrock Rovers“ (Airija) arba Rygos RFS (Latvija). Nuo pirmojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo pasirodymą Europoje pradėsiantis „Žalgiris“ pateko į skirstytųjų grupę ir pasirodymą Europoj...
2024-06-17

Luka Modričius teigia, kad yra apsisprendęs dėl savo ateities planų

Madrido „Real“ komandos veteranas Luka Modričius atskleidė, jog apsisprendė dėl savo ateities planų.  „Noriu baigti savo karjerą „Real“ gretose, tai yra mano gyvenimo klubas. Sprendimas dėl mano ateities yra priimtas, bet kol kas negaliu jums jo pasakyti, sužinosite jį po finalo.  Visada sakiau, kad noriu baigti savo karjerą „Real“ komandoje, tai yra tai, ko tikrai noriu. Tai būtų mano svajonė, nes čia yra mano namai. „Real“ visada bus mano gyvenimo klubas.
2024-05-28

Antoine’o Griezmanno šou atnešė „Atletico“ bilietą į kitų metų Čempionų lygą

Madrido „Atletico“ klubas užtikrino vietą kito sezono Čempionų lygoje. Trečiadienį „Atletico“ Madrido derbyje lengvai 3:0 susitvarkė su „Getafe“ komanda. Diego Simeone auklėtiniai po šių rungtynių garantavo sau vietą pirmajame ketverte ir dar vienerius metus varžysis Čempionų lygoje. Į priekį „Atletico“ išvedė Antoine‘as Griezmannas. Jis sulaukė puikaus per visą aikštę sekusio Rodrigo de Paulo perdavimo, po kurio prancūzas atsidūrė prieš vartininką ir šį įveikęs išvedė svečius į priekį.
2024-05-16

Gili nostalgija: lietuviai kurie garsino šalies vardą žaisdami prieš geriausias Europos futbolo komandas

Nostalgija, didelis pavydas seniems laikams arba laikai, kai Lietuvos vardas pasauliniame futbole skambėjo daug garsiau. Kaip bepavadinsi, taip nepagadinsi. Taip galima kalbėti apie stipriausią senojo žemyno futbolo turnyrą UEFA Čempionų lygą iš lietuvių perspektyvos. Jau kurį laiką Lietuvos futbolo sirgaliai stebi Čempionų lygos grupių kovas ir atkrintamąsias be lietuviško prieskonio, kadangi čia žaidžiančiose komandose nebūna lietuvių.
2024-04-20

„Bayern“ strategas pasipiktino dėl neskirto baudinio Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Arsenal“ ir „Bayern“ klubų užfiksuotas kontraversiškas epizodas. 67-ąją rungtynių minutę šeimininkų vartininkas išmušdamas kamuolį į žaidimą atidavė šį gynėjui Gabrieliui. Visgi, brazilas kažkodėl sugalvojo ne tęsti žaidimą, o kamuolį paėmė į savo rankas ir grąžino jį į vartininko aikštelę, iš naujo įžaisdamas kamuolį. Nepaisant „Bayern“ žaidėjų pretenzijų, kad tai vienuolikos metrų baudinys, rungtynių arbitras jo neskyrė.
2024-04-10

Paskutines vietas Čempionų lygos ketvirtfinalyje užpildė „Borussia“ ir baudinių serijoje išsigelbėjusi „Atletico“

Trečiadienio vakarą paaiškėjo, kas užpildė paskutines vietas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose. Dortmundo „Borussia“ atsakomosiose rungtynėse užtikrintai 2:0 įveikė Eindhoveno PSV futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir žengė į kitą etapą.
2024-03-14

Čempionų lygos aštuntfinalis: „Real“ turėjo didelio vargo, o „Man City“ didesnių problemų išvengė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės, po kurių bilietus į turnyro ketvirtfinalį iškovojo Madrido „Real“ ir titulą ginantis „Man City“ klubas. Madrido „Real“ ir „Leipzig“ susitikimas šįvakar baigėsi lygiosiomis 1:1, bet ispanai pirmąjį mačą buvo laimėję 1:0. Svečiams žūtbūt reikėjo įmušti ir būtent jie pirmajame šio vakaro mačo kėlinyje atrodė kur kas geriau.
2024-03-07

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.
2024-02-22

Laukia permainos: „Bayern“ po sezono išsiskirs su treneriu

Miuncheno „Bayern“ nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su treneriu Thomu Tucheliu pasibaigus šiam sezonui, nors sutartis galioja iki 2025 m., trečiadienį pranešė klubas. „Bayern“ pralaimėjo trejas paskutines rungtynes visose varžybose ir nuo lyderių Leverkuzeno „Bayer“ Bundeslygoje atsilieka aštuoniais taškais.  Praėjusią savaitę Čempionų lygos 16-ojo turo pirmosiose rungtynėse jie taip pat 1:0 pralaimėjo „Lazio“ ekipai. T. Tuchelis 2023 m. kovo mėn.
2024-02-21

Puiki žinia sporto gerbėjams: TV3 grupėje – UEFA Čempionų lyga, „Formulė-1“, NHL ir kitos svarbiausios transliacijos

TV3 žiniasklaidos grupė ir „Viaplay Group“ pasirašė sutartį, apimančią Lietuvą, Latviją ir Estiją. Nuo vasario 1 d. „Go3“ televizija sublicencijuos visą „Viaplay“ tiesioginių sporto transliacijų turinį Baltijos šalyse. Remiantis šiuo susitarimu, „Go3“ vartotojai galės stebėti svarbiausius sporto renginius, tokius kaip UEFA Čempionų ir UEFA Europos lygos, Anglijos „Premier“ lyga, NHL, „Formulė-1“ ir kt. Geriausių komandų rungtynės bus transliuojamos su vietos ekspertų komentarais.
2024-02-01

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai: išvengta sunkiasvorių akistatų, čempionų lauks danų barjeras

Pirmadienį Šveicarijoje buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie šešiolika likusių komandų suskirstė į aštuonias poras.  Titulą ginantis „Manchester City“ klubas aštuntfinalyje žais sus „Copenhagen“ klubu. Vienas iš favoritų Miuncheno „Bayern“ kovos su Romos „Lazio“, o štai puikiai sezoną pradėjęs Madrido „Real“ klubas susikaus su „Leipzig“. Labai ntriguojanti yra Madrido „Atletico“ ir Milano „Inter“ pora.
2023-12-18

Paskelbta, kokias sumas susižėrė komandos Čempionų lygos grupių etape – daugiausiai atriekta „Real“

Paskelbta, kokias sumas už savo pasirodymą Čempionų lygoje uždirbo jos dalyvės. Didžiausią pyrago dalį atsirėžė be pralaimėjimų grupių etapą baigusi Madrido „Real“ komanda. Jiems iš viso bus išmokėta beveik 80 milijonų eurų išmoka. Kiek mažiau gaus Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“ klubai, kuriems UEFA premijos sieks virš 76 milijonų eurų. Į penketuką taip pat pateko dar dvi Ispanijos komandos „Barcelona“ ir „Atletico“. Jos abi gaus po 71 milijoną eurų.
2023-12-15

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs Paryžiaus „Saint-Germain“ nugriebė bilietą į kitą etapą

Vėlų trečiadienio vakarą buvo sužaisti paskutiniai UEFA Čempionų lygos grupių etapo mačai, po kurių paaiškėjo visos komandos patekusios į kitą turnyro etapą.  F grupės rungtynėse lygiosiomis 1:1 sužaidė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borrusia“. Tiesa, skirtingai nei Vokietijos klubas, prieš mačą Paryžiaus futbolininkai dar nebuvo garantuoti, kad turės vietą kitame etape.
2023-12-14

„Manchester City“ grupių etapą Čempionų lygoje baigė be klaidų

Čempionų lygoje baigėsi G grupės kovos. Tobulą pasirodymą Čempionų lygos grupių etape užbaigė „Manchester City“. Pagrindiniams žaidėjams progą pailsėti davę Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje 3:2 nugalėjo „Crvena Zvezda“. Į priekį šiose rungtynėse „City“ išvedė pagrindinėje komandoje debiutavęs Micah Hamltonas. Jau antrajame kėlinyje pranašumą padidino savo debiutinį įvartį Mančesterio klube pelnęs Oscaras Bobbas.
2023-12-13

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.
2023-12-13

Svarbus debiutas: Manfredas Lukjančukas pirmą kartą dirbs Čempionų lygos rungtynėse

Lietuvos teisėjų brigada sulaukė įvertinimo ir dirbs UEFA čempionų lygos grupių etapo šeštojo turo rungtynėse. Šią savaitę finišuoja UEFA čempionų lygos grupių etapas, o paskutiniojo jo turo rungtynėse paskirta dirbti Lietuvos teisėjų brigada. Šį kartą tokio įvertinimo sulaukė Manfredas Lukjančukas ir jo teisėjų brigada, kurie gruodžio 13 dieną dirbs G grupės rungtynėse Vokietijoje tarp RB „Leipzig“ ir Berno „Young Boys“ ekipos iš Šveicarijos.
2023-12-12

Čempionų lyga: įspūdinga „Arsenal“ pergalė garantavo kitą etapą, nutrūko „Bayern“ pergalių serija

Trečiadienio vakarą buvo sužaisti šeši UEFA Čempionų lygos mačai. B grupėje triuškinamą pergalę pasiekė „Arsenal“ klubas, kuris net 6:0 įveikė „Lens“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. Mače įvarčiais pasižymėjo šeši skirtingi žaidėjai.
2023-11-30

Čempionų lyga: du kartus svarbų pranašumą iššvaistęs „Man Utd“ nesugebėjo palaužti „Galatasaray“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji mačai. A grupės rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 3:3. Alejandro Garnacho jau 11-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Vėliau Mauro Icardi 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Andre Onana.
2023-11-29

Čempionų lyga: paskutinę minutę išsigelbėjęs PSG ir sunki „Man City“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti šeši mačai. Įtemptoje kovoje pergalę ištraukė „Manchester City“ klubas, kuris 3:2 sužaidė su „RB Leipzig“ futbolininkais. G grupėje besivaržanti „Manchester City“ mačą pradėjo ne ta gaida, kuria norėtųsi. Kol kas be klaidų žengiantis Anglijos klubas jau pirmajame kėlinyje nesustabdė varžovų net du kartus.  Pirmąjį įvartį Loisas Openda pelnė 13-ąją minutę, o dar labiau į priekį „RB Leipzig“ futbolininkas patraukė ir 33-ąją minutę.
2023-11-29

Čempionų lyga: „Šachtar“ priartėjo prie atkrintamųjų, svarbią pergalę iškovojo ir „Lazio“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Svarbias pergales mačuose iškovojo Donecko „Šachtar“ ir „Lazio“ klubai.  H grupėje rungtyniaujantis Ukrainos klubas 1:0 įveikė „Antwerp“ komandą. Pergalę atnešusį įvartį Mykola Matviyenko įmušė jau 12 minutę.  Šiuo metu „Šachtar“ turi 9 taškus ir taip prisivijo „Barcelona“ bei „Porto“ komandas. Ketvirtoji H grupės komanda – „Antwerp“ – kol kas neturi nė taško.
2023-11-28

Pavydėtini pinigai: štai kokias premijas susižeria galingiausios pasaulyje krepšinio bei futbolo komandos

Profesionalus sportas – tai ne tik galimybė parodyti atletiškumą, tačiau ir gerai užsidirbti, kadangi už sėkmingus pasirodymus geriausioms komandoms bei sportininkams skiriamos solidžios premijos. O kokios jos yra stipriausiose pasaulyje futbolo ir krepšinio lygose? Stipriausia pasaulyje futbolo lyga įvardinti galima UEFA Čempionų lygą, o krepšinio – NBA. Viena jų veikia Europoje, tuo tarpu kita – JAV.
2023-11-10

Po kartaus „Man United“ pralaimėjimo – pikti žodžiai Lietuvos arbitrams: „Jie turi nustoti taip teisėjauti“

„Manchester United“ vadovas Erikas ten Hagas skundėsi, kad pirmieji du „Kobenhavn“ įvarčiai neturėjo būti įskaityti, kai Anglijos klubas UEFA Čempionų lygoje patyrė skaudų pralaimėjimą 4:3.  Kopenhagos komanda atsitiesė po atsilikimų 2:0 ir 3:2 ir iškovojo pirmąją šio sezono Čempionų lygos pergalę prieš „Man Utd“ praėjus 17 metų po to, kai „Parken“ stadione įveikė sero Alexo Fergusono komandą.
2023-11-09

Čempionų lyga: 7 įvarčių dramoje Kopenhagos futbolininkai įsirašė įspūdingą pergalę prieš „Man Utd“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti dar šeši mačai. Po dramatiškos kovos įspūdingą pergalę A grupėje išplėšė vietos „Kobenhavn“ klubas, kuris 4:3 įveikė „Manchester United“. Pirmųjų dviejų mačų rezultatus galite rasti čia.  A grupėje susitikę „Manchester United“ ir „Kobenhavn“ išgyveno tikrą emocijų karuselę.
2023-11-09

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs „Napoli“ nepasinaudojo proga įsitvirtinti antroje lentelės vietoje

Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji šios dienos susitikimai. Tvirtą žingsnį link kito etapo žengė „Real Sociedad“ klubas. Ispanai namuose 3:1 susitvarkė su ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusia „Benfica“. Nugalėtojams įvarčius pelnė Mikelis Merino, Mikelis Oyazabalis ir Anderis Barrenetxea. Jų persvara galėjo būti ir didesnė, bet Braisas Mendezas nerealizavo 11 metrų baudinio. Paguodos įvartį „Benfica“ klubui pelnė Rafa Silva.
2023-11-08

Lietuvos teisėjai dirbs UEFA Čempionų lygos rungtynėse

Lietuvos teisėjų brigados laukia išvyka į Daniją ir darbas UEFA čempionų lygos dvikovoje. Lapkričio 8-ąją, trečiadienį, Kopenhagoje įvyks UEFA čempionų lygos A grupės ketvirtojo turo rungtynės, kuriose susitiks šeimininkai „Kobenhavn“ futbolininkai, kurie svarbiame susitikime susirungs su svečiais iš Anglijos – „Manchester United“. „Parken“ stadione susitikimas prasidės 22 valandą Lietuvos laiku, o jam vadovaus teisėjų brigada iš Lietuvos – pagrindinis teisėjas Donatas Rumšas, asiste...
2023-11-07

Čempionų lyga: PSG triumfas namų aikštėje, svarbi „Borrusia“ pergalė ir pratęsta „Man City“ sėkmė

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti šeši grupių etapo mačai. F grupės mače namuose Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas sutrypė „AC Milan“ futbolininkus rezultatu 3:0.  Gražų bandymą pelnyti pirmą įvartį turėjo Kylianas Mbappe, kai 22-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.
2023-10-26

Čempionų lygoje „Barcelona“ į pergalę vedė jaunoji žvaigždė, „Lazio“ nusileido Roterdamo komandai

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvi trečio turo rungtynės. H grupėje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Barcelona“ klubas. Katalonai namuose 2:1 nugalėjo Donetsko „Shakhtar“ komandą. Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ gretose puikiai pasirodė 20-metis talentas Ferminas Lopezas. Futbolininkas iš pradžių pabėgo vienas prieš vartininką ir pataikė į vartų skersinį, tačiau kamuolys atšoko Feranu Torresui, kuris pakartotiniu smūgiu išvedė „Barcelona“ į priekį.
2023-10-25

UEFA Čempionų lygoje – gražus futbolo reginys Neapolyje ir anglų klubų nesėkmės

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo antrasis turnyro turas, kuriame netrūko įvarčių ir netikėtų rezultatų. A grupėje „Kobenhavn” namuose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Miuncheno „Bayern”. Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Lukaso Leragero įvarčio, bet Jamalas Musiala gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o mačui artėjant prie pabaigos „Bayern” pergalę atnešė Mathysas Telas.
2023-10-04

Donato Rumšo vadovaujama teisėjų brigada sulaukė ypatingo įvertinimo – ją regėsime šio trečiadienio UEFA Čempionų lygos rungtynėse Škotijoje. „Celtic Park“ stadione rungsis E grupės komandos – Glazgo „Celtic“ ir Romos „Lazio“. Rungtynės Lietuvos laiku prasidės 22:00 valandą. Šios dvikovos teisėjų brigadą sudarys Donatas Rumšas, asistentai Aleksandr Radiuš ir Dovydas Sužiedėlis, kurie vakar darbavosi LFF taurės finalo rungtynėse tarp „TransINVEST“ ir „Šiauliai“ komandų.
2023-10-02

„Man Utd“ vartininkas prisiėmė atsakomybę dėl pralaimėjimo „Bayern“: „Nuvyliau komandą“

Mančesterio „United“ vartininkas Andre Onana pareiškė, kad jis pats kaltas dėl savo komandos pralaimėjimo trečiadienį Čempionų lygoje Miuncheno „Bayern“ ekipai. Po Kamerūno futbolininko A. Onanos klaidos Bundeslygos komanda išsiveržė į priekį, kai jis leido puolėjui Leroy'ui Sane'ui įmušti įvartį ir padvigubino persvarą. „Sunku taip pralaimėti, nes jaučiu, kad pradžioje pradėjome labai gerai. Po mano klaidos praradome rungtynių kontrolę.
2023-09-21

UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ triumfas 7 įvarčių fiestoje ir lygiosiomis sužaidę vicečempionai

Trečiadienį buvo sužaisti dar šeši UEFA Čempionų lygos grupių etapo mačai. Didžiausią intrigą kėlusiame mūšyje pergalę pasiekė Miuncheno „Bayern“  rezultatu 4:3 nukovusi „Manchester United“. Leroy Sane’as 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė A grupėje besivaržantį „Bayern" į priekį 1:0, o Serge'as Gnabry 32-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino Miuncheno klubo pranašumą.
2023-09-21

UEFA Čempionų lygoje – paskutinių minučių dramos, lėmusios „Galatasaray“ lygiąsias ir „Real“ pergalę

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą tęsiasi grupių etapo kovos. A grupėje į kovą stoję Stambulo „Galatasaray“ futbolininkai stebuklingai mačo pabaigoje įmušė du įvarčius iš eilės ir ištraukė lygiąsias 2:2 prieš „Kobenhavn“ ekipą.  Vilniaus „Žalgirį“ atrankoje sustabdę Stambulo futbolininkai mačą pradėjo sunkiai.
2023-09-20

UEFA Čempionų lyga: atsilikinėję čempionai galiausiai palaužė serbus, „Barcelona“ sutrypė varžovus

Vėlų antradienio vakarą buvo sužaisti likę šeši dienos UEFA Čempionų lygos susitikimai. Pergalingai startavo nugalėtojų titulą ginantis „Man City“ klubas. Anglijos ekipa G grupės rungtynėse namuose 3:1 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą. Įdomu tai, kad, nepaisant dominavimo pirmajame kėlinyje, būtent „Man City“ teko vytis varžovus. Serbai į priekį įsiveržė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo Osmanas Bukari.
2023-09-19

UEFA Čempionų lygos starte – lygiosios Milane ir „Leipzig“ pergalė

Antradienio vakarą dvejomis rungtynėms oficialiai startavo 2023/2024 m. UEFA Čempionų lygos sezonas. F grupėje įvyko intriguojanti dvikova Milane tarp vietos „Milan“ ir „Newcastle Utd“. Visgi ažiotažą prieš rungtynės kėlusioje akistatoje įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskyrė taikiai 0:0. Pirmajame kėlinyje svečiai susikūrė kelis gerus šansus pasižymėti, bet Olivier Giroud smūgiai tikslo nepasiekė.
2023-09-19

Tragedija Graikijoje: prieš Atėnų AEK ir „Dinamo“ rungtynes peiliu subadytas futbolo sirgalius

Pirmadienio vakarą Atėnų pakraštyje per muštynes su Kroatijos klubo Zagrebo „Dinamo“ sirgaliais peiliu buvo subadytas graikų futbolo sirgalius, pranešė policija. Dar mažiausiai šeši žmonės buvo sužeisti. Anot pareigūnų, 22 metų vyras iš stadiono Nea Filadelfijoje buvo nuvežtas į Atėnų ligoninę, kur mirė.
2023-08-08

Žygio Europoje pradėti pergale „Žalgiriui“ nepavyko

Vilniaus „Žalgiris“ antradienį pradėjo naują žygį UEFA Čempionų lygoje. Šalies čempionai pirmojo turnyro atrankos etapo rungtynėse namuose su „Struga” klubu iš Šiaurės Makedonijos sužaidė nulinėmis lygiosiomis 0:0 (0:0). Antrasis komandų susitikimas po savaitės bus žaidžiamas Š. Makedonijoje. Šio vakaro rungtynes abu klubai pradėjo atsargiai. Tik kiek vėliau jau žalgiriečiai vis aštriau bandė kurti ir 15-ąją minutę atliko gerą smūgį galva, bet patikimai sužaidė svečių vartininkas.
2023-07-11

Čempionų lygos atrankos kovas Vilniaus „Žalgiris“ pradės NATO viršūnių susitikimo metu

UEFA Čempionų lygos pirmąsias atrankos pirmąsias rungtynes „Žalgiris“ žais namuose liepos 11 dieną, o antrąsias išvykoje – liepos 19 d. Birželio 20 d. ištraukus burtus paaiškėjo, jog „Žalgirio“ varžovas bus Šiaurės Makedonijos čempionas „Struga“. Pagal burtų seką pirmosios rungtynės liepos 11-12 dienomis numatytos Lietuvoje.
2023-06-23

Vėl Milano derbį laimėjęs „Inter“ iškovojo bilietą į Čempionų lygos finalą

UEFA Čempionų lygos turnyre paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis, kuriuo tapo Milano „Inter“ klubas. Jie ir antrosiose pusfinalio rungtynėse 1:0 (0:0) pranoko principinius varžovus „AC Milan“. Pirmoji komandų akistata prieš savaitę baigėsi „Inter“ pergale 2:0, tad bendras pusfinalio rezultatas 3:0. Visgi pirmieji gerą šansą pasižymėti šio vakaro mače susikūrė „Milan“, bet Brahimo Diazo smūgį puikiai atrėmė varžovų vartininkas.
52
2023-05-16

Paaiškėjo Čempionų lygos pusfinalio poros – paskutinius bilietus iškovojo „Man City“ ir „Inter“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Paskutinius bilietus užsitikrino „Man City“ ir Milano „Inter“ klubai. „Man City“ šįvakar 1:1 svečiuose sužaidė su Miuncheno „Bayern“, bet pirmajame komandų mače prieš savaitę Anglijos čempiona namuose varžovus buvo įveikę 3:0. „Bayern“ pirmieji turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet 16-ąją minutę Leroy'us Sane iššokęs vienas prieš vartininką nesugebėjo pelnyti įvarčio.
2023-04-19

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis: prieš atsakomuosius mačus persvarą įgijo „Real“ ir „Milan“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio etapo pirmosios rungtynės, kuriose pergales namuose šventė Madrido „Real“ ir „Milan“ klubai. Titulą ginantis Madrido „Real“ klubas namuose 2:0 pranoko Londono „Chelsea“. Šeimininkai gerai pradėjo rungtynes ir jau netrukus buvo priekyje, kai 21-ąją minutę Karimas Benzema iš arti į tuščius vartus išvedė čempionus į priekį.
2023-04-12

Rekordus gerinantis Haalandas atskleidė, kaip jautėsi po penkių taiklių įvarčių

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje Erlingas Haalandas pelnė 5 įvarčius, o jo atstovaujama „Manchester City“ net 7:0 sutriuškino „RB Leipzig“ ekipą bei žengė į kitą etapą. E. Haaaldnas šiose rungtynėse pagerino ir „Man City“ komandos per vieną sezoną pelnytų įvarčių rekordą. 22-ejų metų futbolininkas šį sezoną visose varžybose įmušė 39 įvarčius bei pagerino 1928/29 m. sezone Tommy Johnsono pelnytų 38 įvarčių rekordą. „Mano galvoje – rūkas.
2023-03-15

Tiesos akimirka UEFA Čempionų lygoje: į ketvirtfinalį prasimušė „Chelsea“ ir „Benfica“ klubai

Vėlų antradienio vakarą paaiškėjo pirmieji du UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyviai. Jais tapo Londono „Chelsea“ ir Lisabonos „Benfica“ klubai. „Chelsea“ atsakomajame mače namuose 2:0 įveikė Dortmundo „Borusia“ ir dviejų rungtynių seriją laimėjo bendru rezultatu 2:1. Įvarčius „aristokratams“ pelnė Raheemas Sterlingas (43 min.) ir Kai‘us Havertzas.
2023-03-08

Čempionų lygoje – Ispanijos klubų krachas ir tikra mėsmalė D grupėje

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti likę penktojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo dar keletas komandų, kurios užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose. A grupėje „Napoli“ savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 pranoko „Rangers“ komandą. Šeimininkai jau greitai buvo priekyje, kai 11 ir 16 minutėmis įvarčiais pasižymėjo Giovanni Simeone. Pergalę italams mačo pabaigoje smūgiu galva įtvirtino Leo Ostigardas.
2022-10-26

„Barcelona“ atsidūrė šalia fiasko Čempionų lygoje, „Liverpool“ surengė įvarčių puotą

„Barcelona“ atsidūrė šalia fiasko UEFA Čempionų lygoje po to, kai namie nesugebėjo įveikti Milano „Inter“, bet dėka Roberto Lewandowskio dar išsaugojo šansus žengti toliau. Kitose rungtynėse „Liverpool“ sumušė net 7 įvarčius. „Barcelona“ C grupės mače namie 3:3 (1:0) sužaidė su Milano „Inter“. Pralaimėjimo atveju „Barca“ būtų netekusi šansų žengti į atkrintamąsias varžybas. Katalonai po keturių turų vis dar turi vos keturis taškus ir yra treti, „Inter“ su 7 – antri.
2022-10-13

UEFA Čempionų lyga: „Napoli“ ir „Brugge“ užsitikrino vietą aštuntfinalyje

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dvejos rungtynės, po kurių du klubai užsitikrino vietą atkrintamosiose – „Napoli“ šventė ketvirtą iš eilės pergalę, o Madrido „Atletico“ vėl prarado taškus. A grupės mače „Napoli“ namie 4:2 (2:0) nugalėjo Amsterdamo „Ajax“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Italai mačą pradėjo uraganiniu stiliumi – 4-ąją minutę pasižymėjo Hirvingas Lozano, 16-ąją – Giacomo Raspadori. Po pertraukos „Ajax“ sumažino atsilikimą, kai 49 min.
2022-10-12

Čempionų lyga: eiliniai Haalando įvarčiai, pergalingai žygiuojantys čempionai ir svarbi „Chelsea“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje vėlų vakarą buvo sužaistos likusios šešerios trečiojo turo rungtynės. E grupėje svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikęs „Milan“ ekipą. Londono ekipą į priekį išvedė 24-ąją minutę pasižymėjęs gynėjas Wesley Fofana, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino P. E. Aubameyangas. 62-ąją dar labiau „Chelsea“ persvarą įtvirtino įvartį pelnęs Reece'as Jamesas.
2022-10-05

UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ triuškino varžovus, o „Marseille“ džiaugėsi svarbia pergale

Miuncheno „Bayern“ klubas UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino „Plzen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.
2022-10-04

Sėkmės recepto paieškos tęsiasi: „Chelsea“ neįveikė „Salzburg“

Prieš savaitę prie Londono „Chelsea“ klubo vairo Thomasą Tuchelį pakeitęs Grahamas Potteris nesugebėjo iškovoti pirmosios pergalės UEFA Čempionų lygoje. Trečiadienį E grupėje „Chelsea“ namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Salzburg“ ekipa ir džiaugėsi tik pirmuoju tašku čempionate. „Chelsea“ į priekį 48-ą minutę išvedė Raheemas Sterlingas, tačiau 75-ą minutę Noah Okaforas rezultatą išlygino.
2022-09-15

Čempionų lyga: Lewandowskio istorinis pasiekimas, triuškinanti „Napoli“ pergalė prieš „Liverpool“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos A grupę triuškinančia pergale pradėjo „Napoli“ ekipa, kuri namuose net 4:1 nepasigailėjo „Liverpool“ komandos. Jau 5-ą minutę Piotras Zielinski realizavo 11 metrų baudinį, o 31-ą minutę Andre-Frankas Zambo Anguissa rezultatą padvigubino. Prieš tai 18-ą minutę Victoras Osimhenas galėjo taip pat padidinti skirtumą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.
2022-09-08

Ištraukti UEFA Čempionų lygos burtai: į vieną grupę suvedė tris grandus

Ketvirtadienį Stambule ištraukti artėjančio UEFA Čempionų lygos sezono grupių etapo burtai, išskirstę 32 komandas į 8 grupes. Mirtininkų grupe jau dabar galima vadinti C ketveriukę – čia burtai suvedė Miuncheno „Bayern“, „Barcelona“, Milano „Inter“ ir Vitorijos „Plzen“. Pirmasis turas bus sužaistas jau rugsėjo 6-7 d., o grupių etapas baigsis lapkričio pradžioje – kiek anksčiau nei įprasta dėl žiemą vyksiančio FIFA pasaulio futbolo čempionato.