Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Meilė protas ir pagarba vienas kitam,Yra laimė viskas paprasta. O jaunimo gaila, nes dabar jies kišamas visoks šlamštas ir kaip atsirinkt?!..
Na tik jau ne skumbrė - jau šita tuščiavidurė blondė tik ir temoka savo snukį dėliot viešumoj - mat keičia įvaizdį po įvaizdžio o ką ji gero moka dirbti . Kam apie ją čia rašyti -tegu susikuria savo svetainę ir ten pati savim tegu ir grožisi.
issivemk Jonai:)Kaip dauguma lietuviu, temoka tik drabstytis
Pirmos dvi poros tai normalus zmones, protingi, iniciatyvus, na o trecia pora - tai debile ruzava bobse. tiek slyksti ir atkari, kad vemti norisi vien matant jos issigimeliskas nuotraukas. Klaiki tingine, nieko nedirbanti, jokio gero darbo musu visuomenei edaranti bjaurybe, tik lenda i viesuma ir reklamuojasi. Tokiai - ti k visos visuomees panieka. Ji yra parazite, nes nieko gero Lietuvai nedave. Geda apie tokia parazite ir rasyti. Ji ne pavyzdys. Ji brudas
@jons Na kas tu per žmogus, ne tu baisesnis už gyvulį, kaip tau liežuvis apsiverčia ir kokia turi teisę svaidytis tokiais epitetais esi menkysta ir pavyduolis Fu!!!!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų