Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Bravo, dar ir Stano pradės vadovauti valstybės politikai. Įdomu, ką sakys, kai biudžetas bus visai tuščias ir jus su savo koncertus bus niekam nereikalingas.
Nežinau ar nuo tokių vaizdų galima mūsų piliečių išaugingi patriotiškumą, politikai šaukia sau naudingus lozungus,o verslas su savo lobistais kala babkes, gal net prasidėjus karui niekas nesikeistu, vieni skaičiuotu aukas o kiti $.
Tai ne Baltarusus baudžiam su visokiom sankcijom atrakcijom,o save..pagalvok tyliai kartais..
@Nesupratingasis Stano Kai be smegenų sėdi seime, ar po kažkieno dūdele šoka, nieko gero nelauk... Jau prasmego ir pro bedugnę bukapročiai.
Eina na, visų galų specialistas vėl pasisakė. Net graudu daros klausantis tokių žmonių.
Ble atsilupes dainorelis,aiškiai buvo pasakyta per visus kanalus,kad visos Amerikiečių sankcijos įsigalios nuo gruodžio 15.
Tada galės išmontuoti bėgius vedančius į Baltarusiją.
Jis dydis" pranašas" visažinis stano.
Jis jauciu eis i politika
Nu tas negali neikisti savo kreivos mordos, jam reikia viska pakomentuoti
Kas bijo rusu ir baltarusu tegu nieko is ju neperka. O as nebijau ir dauguma lietuviu nebijo. Visai nebaisu pigesnes dujas elektra ir daug dalyku is ju imt. O kas bijo tegu ima is europos ta pati tik velniskai brangiau!
nuo gruodžio jau neberiedės tie traukiniai ir galima bus geležinkelių bėgius priduot į metalą

Skaitomiausios naujienos




Į viršų