Jubiliejaus proga V.Valiukevičius socialiniuose tinkuose pasidalijo nuotaikingomis asmenukėmis.
„40 metų? Ok, man patinka. Ačiū tau, GYVENIME, už šią kvapą gniaužiančią kelionę“, – rašė V. Valiukevičius.
Per karjerą Vaidotas ne kartą keitė muzikinę kryptį. Naujienų portalas tv3.lt kviečia prisiminti V. Valiukevičiaus muzikinį kelią.
Muzika Vaidotas susidomėjo dar vaikystėje – lankė muzikos mokyklą, rašė dainas. Pabaigęs mokyklą įstojo studijuoti režisūros. Vasarą prieš studijas V. Valiukevičius nusprendė padirbėti ir užsidirbti pinigų pirmos dainos įrašymui. Tą vaikinas darė...statybose. Tai jis papasakojo šiemet išleistame dokumentiniame filme „Dance Alone“.
Gerbėjų peticijos ir Milanno gimimas
Mažai kam žinoma, bet V. Valiukevičius ant scenos atsidūrė gerokai anksčiau nei atsirado slapyvardis Milanno. Prieš tai jis bandė laimę net dviejose grupėse – ,,Omega", kuri iširo dėl narių ir prodiuserių nesutarimų, ir kiek vėliau – ,,Kosmo".
Pastarasis duetas 2002-aisiais išleido dainą „Tranzuotojas“. Jai nesisekant pakliūti į radijo stočių eterį, grupės gerbėjų klubas net rinko parašus, norėdami įtikinti didžėjus ją groti.
Iširus abejoms grupėms, 2005-aisiais Vaidotas debiutavo kaip solo atlikėjas su slapyvardžiu Milano. Debiutinė vaikino daina „Nieko nereikia daugiau“ žaibiškai išpopuliarėjo ir jis tapo vienu žymiausiu atlikėju Lietuvoje. Sėkmingai vykdęs savo koncertinę veiklą, 2008-aisiais V. Valiukevičius paskelbė, prie savo slapyvardžio pridedantis dar vieną raidę n – taip atsirado Milanno.
„The Roop“ atsiradimas
2010-aisiais atlikėjas dingo iš viešumos. Dar po penkerių metų pertraukos kardinaliai įvaizdį pakeitęs, veganu tapęs ir alkoholio atsisakęs V. Valiukevičius grįžo su grupe „The Roop“.
Grupė debiutiniam albumui ruošėsi ilgai – beveik ketverius metus. Iš gimusių penkiasdešimties dainų dešimt buvo atrinktos debiutiniam grupės albumui. Grupė dvejus metus gan sėkmingai koncertavo, pasirodė įvairiuose festivaliuose, tačiau didžiulės sėkmės nesulaukė.
2017-aisiais išėjus antrajam grupės albumui „Ghosts“, jos nariai atskleidė per dvejus kūrybos metus vos neišsiskyrę.
„The Roop“ kelias į „Euroviziją“
2018 metais „The Roop“ pirmą kartą sudalyvavo „Eurovizijoje“. Daina „Yes, I Do“ gimė iš Vaidoto asmeninių išgyvenimų ir kova su psichologinėmis problemomis. „The Roop“ sakė nešantys žinią visiems, kurie liūdi, yra nusivylę, neranda savęs, kad jie žinotų, jog viskas laikina ir egzistuoja išeitis. Tąkart atrankos jie nelaimėjo – į „Euroviziją“ išvyko Ieva Zasimauskaitė.
Dar po dviejų metų Lietuvai sužibo viltis „Euroviziją“ laimėti – „The Roop“ pasirodė su daina „On Fire“ ir ji kaip mat šoko į lažybininkų spėjimų viršūnes. Visgi, pergalės šiai dainai parvežti nebuvo lemta – dėl koronaviruso pandemijos „Eurovizija“ buvo atšaukta.
2021 metų konkurso atranką „The Roop“ su daina „Discoteque“ nugalėjo triuškinančiai. Geltona banga pradėjo vilnyti ne tik per Lietuvą, bet ir visą pasaulį – lietuvių daina ir vėl šovė į topų viršūnes. „Eurovizijos“ „The Roop“ nelaimėjo – užėmė aštuntąją vietą, tačiau grupės daina ir skleidžiama žinutė pasklido itin plačiai.