Tikrasis „Playboy“ zuikučių gyvenimas: košmarą primenančios naktys, jokių nuosavų pinigų ir svaigalai

„Playboy“ zuikučiai ir garsusis Hughas Hefneris visais laikais garsėjo skandalingu, tačiau iš pirmo žvilgsnio ir viliojančiu gyvenimu. Deja, pasirodo, kad iš tiesų čia blizgėjo tikrai ne viskas, o kai kurios patirtys gražuoles merginas persekioja iki šiol.

8

Neseniai apie kitą „Playboy“ zuikučio gyvenimo pusę prabilo garsioji Holly Madison.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tikrasis „Playboy“ zuikučių gyvenimas: košmarą primenančios naktys, jokių nuosavų pinigų ir svaigalai

Kai jai prabangioje „Playboy“ viloje buvo pasiūlyta apsigyventi nemokamai, Holly, būdama dar itin jauna mergina, tikrai nenumanė, kad bus kita kaina, kurią už tai turės sumokėti. 

Dabar, būdama 41 metų, Holly prisiminė, kaip greit jos svajonės apie glamūrinį modelio gyvenimą subliuško ir pavirto į tikrą košmarą. Sunku patikėti, tačiau H. Madison teigimu, už vilos ribų jų gyvenimas buvo taip stipriai kontroliuojamas, kad merginoms netgi nebuvo leidžiama bendrauti su tais, su kuriais norisi.

Holly su „Playboy“ įkūrėju Hughu susitikinėjo nuo 2001 iki 2008 metų, o 2015 metais ji paviešino visą savo ir jo istoriją knygoje „Down the Rabbit Hole“.

Šiuo metu ruošiama knygos adaptacija serialui, kuriame Holly gyvenimas bus dar stipriau dramatizuojamas. Čia bus rodoma, kaip jaunos moterys „Playboy“ viloje vartoja narkotikus ir dalyvauja įvairiose orgijose su Hefneriu.

Pati Holly yra sakiusi, kad tai, kas iš pradžių atrodė kaip nesibaigiantis vakarėlis, vėliau tapo pačiu tikriausiu kalėjimu. Holly pastebėjo Hefnerio draugas – mergina tuo metu mokėsi universitete, o laisvu laiku dirbo greitojo maisto užkandinėje „Hooters“.

Netrukus ji buvo pakviesta apsilankyti privačiame „Playboy“ vakarėlyje. Kadangi galvojo, kad tai – tik vienąkart gyvenime pasitaikanti galimybė, Holly sutiko, tačiau netrukus ji čia lankėsi jau kiekvieną sekmadienį.

Praėjus metams ji nusprendė pabandyti tapti dar viena H. Hefnerio mergina ir toliau tęsti gyvenimą Los Andžele. Holly naiviai tikėjosi, kad „Playboy“ zuikučiai tikrai nemiega su Hughu, kuriam tuo metu buvo jau 70 metų.

Vis dėlto jau netrukus jai buvo pasiūlytas net speciali narkotinė medžiaga, kurią pats Hugnas apibūdino kaip tokią, kurią 70-ajame dešimtmetyje žmonės naudojo norėdami praskleisti moterų šlaunis.

REKLAMA

Holly to atsisakė, tačiau dar kartą to pakartoti nebegalėjo – jai buvo pasakyta, kad metas su Hughu eiti į miegamąjį.

Ir nors intymumo ten buvo mažai, ir procesas trukdavo be galo trumpai, visa tai kartodavosi kiekvieną trečiadienį ir penktadienį.

Vis dėlto tai – ne vienintelė gyvenimo sritis, kuri buvo kontroliuojama. H. Madison atskleidė, kad merginos taip pat turėjo laikytis griežtos komendanto valandos, atsisakyti savo padavėjos darbo ir nutraukti visus ryšius su išoriniu, „Playboy“ neapimančiu pasauliu.

Negana to, H. Hefneris nuolat skaudžiai kritikuodavo Holly išvaizdą. Visa tai pasiekė tokį lygį, kad moteriai netgi prireikė psichologų pagalbos. 

Situacija kiek pagerėjo, kai kartu su kitomis Hefnerio merginomis Holly ėmė pasirodyti realybės šou „The Girls Next Door“. Ir nors už pirmąsias serijas jai nė nebuvo nė kiek sumokėta, galiausiai merginoms leista užsidirbti. Negana to, būtent šou suteikė galimybę jai palikti Hefnerį. 2009 metais Holly susikrovė daiktus ir daugiau į „Playboy“ vilą nebegrįžo.

Praėjus 3 metams po to, kai Holly jį paliko, Hefneris vedė 60 metų jaunesnę manekenę Crystal Harris. Sulaukęs 91 metų, „Playboy“ įkūrėjas mirė.

Tiesa, ne visi sutiko su tuo, ką savo knygoje aprašė Holly. Kitas „Playboy“ zuikutis,Kendra Wilkinson, teigė, kad Hughas buvo puikus žmogus, o motyvai, kodėl Holly norėjo išleisti vyrą juodinančią knygą, jai nėra iki galo aiškūs.

Vėliau Kendra pridėjo, kad Holly netgi norėjo susilaukti Hefnerio vaikų, ir viskas tik dėl to, kad šis paminėtų ją savo testamente. „Kadangi tao neįvyko, kaip jums atrodo, kas turėjo įvykti? Kerštas. Būtent tai mes ir matome“, – teigė ji.

Vis dėlto apie seksualinius santykius su Hefneriu gerai neatsiliepė ir Kendra. Ši tikino, kad pirmąkart su juo permiegojo tada, kai jai buvo 18 metų, o jam – 78. Negana to, kiekvienąkart lytiškai su juo santykiaudama ji būdavo išgėrusi, kad tai iškęstų.

Dar kitas „Playboy“ zuikutis – Izabella St. James – pasakojo, kad baisiausia būdavo prašyti Hugho pinigų. Anot jos, tai buvo be galo žeminantis procesas.


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2021-02-27 22:28:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiūkšlynas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų