Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Eikit nxxx su,, tom kekšėmis sutraukomis vasaros kekšės atsirado ir dar, puikuojasi bled!!!!!!!!! Prostitutės kažkokios nesveikos individės išsigimelės brudes kas jus, pagimdė!!!!!! Kurvu lizdas Tv3 kanalas ir Go3 irgi taip pat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Su tuo gero vakaro šou su ukuninkai ieško meilės ir tas bled nxxxx Mano ID bled žmogėnai neturit daugiauuuu ką veikt rodyti viešintis vasarai prostitutes gadinat Tv3 pastovei ir reklamomis kalėmis ta pati per ta, pati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gėdaaaaaaaaaaa
Geriauuu rodytumėt fimus vakarais o, ne kekšes visokes!!!!!!!!.....................!




Kaliųųų kalėssssss ir jų supisti kūrėjeiiiiiiiii!!!!!!!!!! Tas iš mano ID kurvininkas yra kad filmuoja kales
@Faustike Oijojoj kiek pykcio, neidomi neziurekit.
Angeliškas tos Deimantės veidelis, primena Moniką Navickienę. Gal ir graži, bet širdyje pas ją šiūkšlės.
Ta Bžesko nuop..a į vedėjas visai netinka ,su savo žvengimu, nebent pas Barštį į arklides
Laida labai įdomi, bet viskas labai dirbtina. Ypač Adelė su Gediminu. O vedėja su savo krizenimu , ne vietije, viską gadino.
Brolau tu teisus ta merga jau draugavo su kitu tuo metu
@Paulius Susipažino per projekto filmavimą taigi matyt mergytė mėtėsi nuo vieno prie kito,bet matomai liko prie Lino
IVYKO OFICIALUS TV3 ZIUROVU APKVAILINIMAS
@Tonis bet po tokio SOU turetu suzlugt ir Karaliuku ansamblis. Nu taip daryt negrazu.Jeigu tokie Lietuvos patrijotai,tai jau atsiprasau.
"...pinigus panaudosime tikslingai“, – žadėjo Rokas, o štai Deimantė pridėjo, kad šia proga jau ruošiamas ir balius!" :-):) Tai bent "tikslingas panaudojimas": BALIUS! :-):D
@Labai juokinga :) Bet Rokutis žadėjo,kad laukia siurprizas.Tai gal čia tas siurprizas ir yra.Tokia režisūra taip išeina.Ne veltui buvo išmesta,bet gražinta,kad pasiimtų pinigus.Baliui.
@Labai juokinga :) Rokas piemuo ir kaimo japas ,o Deimantė barakuda su stažu
Jeigu projekto kūrybinėj komandoj dirbo buvusi prodiuserio žmona Skaisgirė,tai suprasčiau kame reikalas su dalyviais.
Tik pagal grožį rinkosi VTF ar buvo sustatyti .Tokios nelieka vienišos ir tokie,kaip Gediminas nestokoja damų
DBL šou, kaip ir visa TELE 3 jų komanda.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų