Puikiai atrodanti ir švytinti Indrė šį kartą socialiniuose tinkluose pasidalijo jautria žinute, kurioje išliejo savo jausmus.
„Aš esu laiminga!! Aš esu graži!! Aš esu patraukli! Gerai, kad to nesakau, o rašau, taip daug lengviau!! Dar iki dabar, kai man 33 metai, turiu du nuostabius vaikus, turiu mylimą darbą ir šalia esančius mylimus žmones, man tai sunku pasakyti garsiai, net sau pačiai. Tačiau tik mylėdama, gerbdama , rūpindamasi, o galų gale save palepindama – aš būsiu stipri, graži ir švytinti!! Jau pradėjau mokytis pamilti save!! Nieko nelaukti iš kitų, o imti pati ir daryti!“, – džiaugėsi moteris.
Pamilo save
Seniau Indrė yra pasakojusi, kad per šiuos metus išmoko pamilti save ir rūpintis savo vidumi: „Esu tame amžiaus tarpsnyje, kuriame subalansavau ir atradau aukso vidurį tarp išorės ir vidinės būsenos.
Susitvarkiau mitybą, lepinu save, leidžiu sau pamiegoti, dirbu ir užsiimu mėgiama veikla, padedu kitiems ir daug judu.“
Indrė prisipažįsta, kad bet kokioje situacijoje nemėgsta kraštutiniškumų, todėl neretai save palepina: „Moters gyvenimas yra kaip užburtas ratas. Mes labai stengiamės numesti svorio, tilpti į mėgstamą rūbą, kai pagaliau pavyksta, tuomet save apdovanojame. Man maistas yra ne tik susipažinimas su kultūra, bet ir mėgavimasis.“
„Maisto gamyba, visas procesas, kai bendrauji su šeima, sėdi prie didelio stalo su artimaisiais ir vakarieniauji, yra pats maloniausias. Svarbiausia neprisivalgyti ir leisti sau kartais pasilepinti silkute, kepta duona ar balta mišraine“, – juokėsi moteris.
Intensyviame gyvenimo ritme besisukanti Indrė papasakojo, kaip rūpinasi savo veido oda: „Pastaruoju metu dažausi kiekvieną dieną ir tik dabar, būdama 32-ejų, dariausi grožio procedūrą, kurios metu man drėkino veidą.
Niekuomet nesilankiau pas kosmetologę, dėl intensyvaus darbo grafiko ir kasdieninio grimo mano oda sausėja, todėl stengiuosi naudoti veido prausiklius ir valiklius. Yra toks posakis: jei galvoji, kad nusivalei makiažą – nusivalyk jį dar kartą.“
Padeda moterims
Šiandien Indrė padeda moterims ir sukūrė sėkmingą iniciatyvą pavadinimu „Moterų pasaulis“: „Niekas manimi netikėjo, tai buvo naujovė. Į naujoves tam tikri žmonės reaguoja neigiamai, kol neįsigilina į tą iniciatyvą. Tai yra pagalba moterims, jų vidinės laisvės atskleidimas, bei moterų subūrimas.“
Garsios mamos tikslas – suvienyti moteris, parodyti, kad ne viskas gyvenime yra gražu ir paprasta: „Yra blogų dienų, bet moteris dėl to nėra menkesnė. Dalydamasi savo patirtimi ir išgyvenimais įkvepiu ir kitas. Kiekvieną kartą stovėdama ant scenos aš apsinuoginu. Vis dar neprarandu vilties, kad moteris, kurios gyvena kitokį gyvenimą ir augina kitokį vaiką yra ne menkesnės ir tokios pat iš mūsų.“
Moteris prisipažįsta, visos istorijos ją išties sukrečia: „Paskutines herojės mes su komanda jaukinomės ir pažindinome su visuomene labai ilgai. Kaip jos pačios sakė, kad bando susitaikyti su mintimi, jog jų vaikas greitai mirs. Tai yra tragedija, tos moterys yra herojės, jos išdrįsta prabilti apie save ir priverčia daugelį susimąstyti apie gyvenimo prasmę, gyventi čia ir dabar, o ne praeityje.“
Nuo pat mažumės, kiek Indrė atsimena, ir kiek pasakojo jos mama, ji visuomet padėdavo ir rūpindavausi kitais: „Tai yra normalus dalykas. Aš mokinu suaugusius žmones pradėti į viską žiūrėti kitaip, džiaugtis savo ir kitų gyvenimu, mokėti užjausti ir džiaugtis kartu. Daug lengviau yra padėti, nei priimti kitų pagalbą.“
Garsenybė nežada sustoti: „Prieš penkerius metus moterys į vieną kitą žiūrėjo kaip į konkurentę, o dabar pradedame padėti, priimame ir kitokias moteris. Nei viena moteris nėra nei blogesnė, nei geresnė, mes, suprasdamos ir palaikydamos vieną kitą, lengviau viską ištversime.
Man sunkiu metu padėjo svetimos moterys, jos dalijosi savo išgyvenimais, po kurių aš supratau, kad turiu sukurti iniciatyvą, kuri padės dar daugiau moterų ištverti sunkumus.“
Pasak Indrės, svarbiausia tikėti savimi: „Kai niekas tavimi nepatiki – tu privalai tikėti savimi, tai nėra arogancija. Reikia tikėti tuo, ką darai, nes kai tiki tu, tuomet tiki ir visi kiti.“