Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gaila, kad Eurovizijoje ne pasirodymas svarbiausia, o politika ir gėjai. Tai puikiai parodo konkursą laimėjęs homoseksualas, transvestitas, sukruštas, apgailėtinas traktorius, transformeris, pūkuotas viščiukas su sijonėliu, kurio pasirodymas nevertas net patekti į Europos lygio dainų konkursą. Gėda Šveicarijai, kaip jie galėjo išrinkti tokį kandidatą. Tokius individus, prieštaraujančius motulei gamtai reikia deginti ant laužo.
Gaila, kad Eurovizijoje ne pasirodymas svarbiausia, o politika ir gėjai. Tai puikiai parodo konkursą laimėjęs homoseksualas, transvestitas, sukruštas, apgailėtinas traktorius, transformeris, pūkuotas viščiukas su sijonėliu, kurio pasirodymas nevertas net patekti į Europos lygio dainų konkursą. Gėda Šveicarijai, kaip jie galėjo išrinkti tokį kandidatą. Tokius individus, visa kuo prieštaraujančius motulei gamtai reikia deginti ant laužo.
Gaila, kad mūsų nevykėkė
Gaila, kad mūsų nevykėkė
komisija 12 balų skyrė šlykščiai atrodančiam, apsiseilėjusiam nevalai. Atrodė baisiai, kaip nesiprausęs, nekultūringas atsilikėlis. Net laimėtą taurę sudaužė. Gal žinote, kas buvo komisijoje?
@Gaila, kad mūsų nevykėkė Komisija keistoka:Meškėla, Paulauskaite, Gabalyte ir dar kažkas. Ir sugalvok man duot 12 balų Šveicarijai!
Dar daugiagu ukrainai subines laizykit mazai dar laizo
@Vytas Da vienas perp istas per galvą...
@Vytas Eik kariauti į Ukrainą už demokratiją kalės vaike, nes po Ukrainos puls tavo saugią, nieko aplink nematančią subinę, o po to visą Europą okupuos, jei nebus sutabdytas galios trokštantis okupatorius.
@Vytas debilas Nejuokink, tegul Ukrainieciu vyrai eina kariaut, o ne prasyt pasalpu. Tinginiu salis.
Subines laizykit dar ilgiau ukrainai mazai dar laizoma savu neziurima
@Faustas Prie ko čia Ukraina, tu bl jobnuitas?
Ukrainos daina stipri,tačiau Prancūzijos, izraelio tiesiog nuostabios ,balsai puikūs.Silvestro daina liuks, bet deja renkama nesąmonė.siulyčiau aplamai daugiau nedalyvauti,boikotuoti.tai ne balso ir dainos šou
dar per gerai jį įvertino palyginus su Monika Liu ..jinai kur kas geriau pasirodė.
Atsibodo viskas....gerai,kad baigėsi ši p....dovizija...O Silvestras dar gerai buvo įvertintas.Monika Liu pernai kur kas geriau pasirodė,negu S... tegu džiaugiasi
Nebežiūriu, pigus šou.
Ruslaną reikėjo siųsti.Pirmas penketukas garantuotas
@Ekspertas Ruslano balsas gražus.Tikrai tiktu.O tikrai,kodel jo nesiuntė?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų