Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pirmiausiai reikėtu pervadindi Eurovizija i Pidervizija. Musu pašlemėkas vos išlemena,girdisi tik muzika, pati daina nebloga. Ukru pasirodymas man asmeniskai vienas iš geriausiu.
Mūsų lieuvaičių daina pati fainiausia.Pasirodymas labai modernus,stilingas,atlikėjas charizmatiškas,super jaunuolis!!!Labai didžiuojuosiu šitu pasirodymu.
Pilnai pritariu, trūksta, kad be kelnių išeitų, nuogom subinėm, tada būtu dar visiem ką daugiau aptarinėt..
Kas ziuri eurovizija su vaikais?? Tu zinojai ka ten pamatysi... Kaip konservatoriu atstovas taip nesusipratelis
Man irgi patiko mūsų atstovas, talentingas. Bet labiausiai patiko UK stovas ir jo dainą. Apmaudu kai politika kišasi į meną,muzika!!!??
Tikrai ne Ukraina buvo geriausia. Man irgi patiko Lietuvos atstovo pasirodymas, jis talentingas. Bet labiausiai patiko UK atstovo daina ,ji pati geriausia . Apmaudu kai politika yra svarbiau už muzika, meną !!!!!!?
Kas liečia mūsų pasirodymą, tai nebuvo ten jokio šou. Stankevičius nusišnekėjo. Na, bet jei kojos pajudinimas ir rankos pakėlimas yra laikomu šou, tada tai vadinsime šou!
@Geybas jo pavarde -Stavickij o ne Stankevicius.
Lietuvos daina vestuvinio lygio.
Mūsų daina nuskambėjo lietuviškai ir visi dainavo,kad ir kelis žodžius.Tai svarbiausia.Šveicaras su pėdkelnėmis manęs nesužavėjo,keista,kad komisijos tiek balų jam skyrė.Aš sirgau už Kroatiją ir Italiją.Už Lietuvą kas be ko!!!
Mūsų Silvestras pasirodė puikiai, bet turėjo vaikišką dainą, nors muzikos ritmai smagūs. Lyginant su kitomis atlikėjų dainomis ,dar per aukštą vietą gavo

Skaitomiausios naujienos




Į viršų