Tiesa, antrą kartą tapusi mama prisipažįsta, kad vaikelio laukimas jai buvo nelengvas.
„Nėštumo pradžia buvo gana sudėtinga, nes turėjau keletą persileidimų ir buvo neaišku, kaip bus su šiuo. Kad buvo labai lengva – negaliu sakyti. Turėjau daug jėgų, sako iki 30 metų būna lengviau išnešioti vaiką 42-iejų, bet mano patirtis parodė, kad nesvarbu, kiek tau metų, svarbu, kaip save prisižiūri, kuo maitiniesi. Buvo atradimas, kad galiu jaustis geriau, nei prieš vienuolika metų, kai laukiausi pirmosios dukros“, – pasakojo R.Banionytė.
Moteris tikino, kad labiausiai stengėsi prisižiūrėti mitybą: „Kiekvieną dieną valgiau taip, kad 80 procentų mano maisto sudarytų geros ir naudingos medžiagos. Valgiau daug vaisių ir daržovių, įdėjau daug pastangų į mitybą. Taip pat sportuodavau kiekvieną dieną, darydavau jogą, tempimus, gydytojai mane labai palaikė. Sportas man išėjo į naudą, gerino kraujotaką, buvau geros nuotaikos, mėgdavau daug vaikščioti, per dieną nueidavau bent tris kilometrus. Nors ir prižiūrėjau mitybą, bet priaugau 20kilogramų. Keista, nevalgiau jokių burgerių, bet vis vien daug priaugau.“
„Labai norėjau išnešioti vaikelį, bijojau prarasti, kadangi esu 42-iejų, tai iš savo, kaip moters, pusės stengiausi padaryti viską, ką galiu. Šį kartą negaliu skųstis, aišku paskutiniuosius mėnesius kaip ir visos, tikrai pupsėjau, bet viskas buvo gerai“, – prisipažino neseniai antrą kartą tapusi mama.
R.Banionytės nėštumas buvo planinis, moteriai darė Cezario pjūvį: „Kadangi pirmąją gimdžiau taip pat, todėl gydytojai siūlė nerizikuoti. Aišku, operacija buvo nesmagi, visko buvo. Savaitę laiko pragulėjau ligoninėje, be vyro nebūčiau išsivertus. Mindaugui padarė Covid-19 testą ir leido pasilikti ligoninėje. Jis negalėjo iš ligoninės išeiti, savaitę gyvenome ten kartu. Vyrui ligoninėje maisto nedavė, todėl tekdavo užsakinėti maistą.
Mindaugas susitvarkė labai gerai, aš net nesitikėjau, tai mūsų pirmasis vaikas, todėl buvo staigmena. Buvo dienų, kai jaučiausi blogai, nedaug to glamuro ir vis vien jis man padėjo, sukosi aplink. Net graudinausi, tokie momentai moteriai labai jautrūs, kai esi pažeidžiama, silpna, o vyras šalia tave palaiko.“
„Norėčiau paskatinti moteris nebijoti vėlesnių gimdymų, jei moteris savimi rūpinasi, prižiūri savo kūną, tai šis greitai ir atsistato. Dabar derinamės prie naujo ritmo, keliamės penkis kartus per naktį, bandau priprasti“, – džiaugėsi moteris.