Tačiau Arianos Grande gerbėjai, kurie manė, kad šią savaitę ant raudonojo kilimo matė Holivudo žvaigždę, turėtų pasižiūrėti dar kartą.
Iš tikrųjų tai buvo Paige Niemann – interneto asmenybė, kuri pastaraisiais metais sulaukė didelio populiarumo internete dėl kontroversiškos Arianos Grande imitacijos.
Kaip ir dainininkė, 20-metė Paige renginiuose pasirodo plaukus susirišusi kaspinu, taip pat akis pasiryškinusi juodai.
Moteris netgi numetė nemažai svorio, kad atrodytų taip, kaip dabar atrodo ir Ariana Grande.
„Ar antroje nuotraukoje iš tikrųjų Ariana?“ – klausė vienas sutrikęs socialinių tinklų vartotojas.
„Ji kopijuoja viską iki pat antakių“, – pastebėjo kitas.
Trečiasis naudotojas net parašė: „Palaukit, sekundę pagalvojau, kad tai iš tikrųjų Ariana, aš kvailas“.
„Dalis manęs jaučiasi labai blogai dėl Paige Niemann, nes ji susilaukia tiek daug neapykantos, bet kita dalis manęs nesupranta, kodėl ji mano, kad jai svarbu atrodyti kaip Ariana“, – rašė dar vienas.
Niemann jau seniai sulaukė prieštaringų vertinimų dėl savo imitacijos, o kai kurie socialinių tinklų vartotojai kaltino ją apsimetinėjant Grande.
2024 m. lapkritį Niemann buvo uždrausta kelti turinį į „TikTok“, ir daugelis įtaria, kad draudimas buvo skirtas dėl to, kad ji naudojo savo paskyras reklamuodama savo puslapį „OnlyFans“, kuriame ji skelbia atvirą turinį ir toliau stengiasi atrodyti kaip popžvaigždė.
Pranešama, kad Grande išreiškė nepasitenkinimą dėl apsimetinėjimo, kurį Niemann daro nuo 2016 m.
Ne pirmas toks žmogus
Tačiau Niemann nėra pirmasis asmuo, sąmoningai apsimetęs įžymybe.
Anksčiau 50-metė teisininkė Ana Paula Oliveira iš Brazilijos atskleidė, kad išleido 50 000 dolerių plastinei operacijai, kad atrodytų kaip Kim Kardashian.
Jungtinėje Karalystėje gimęs Jackas Johnsonas taip pat prisipažino paauglystėje išleidęs 20 000 svarų sterlingų plastinei operacijai, kad atrodytų kaip jo britų futbolininkas Davidas Bekhamas.
Įžymybių garbinimo sindromu (angl. celebrity worship syndrome, CWS) vadinamas priklausomybės sutrikimas, dėl kurio žmonės pernelyg įsitraukia į įžymybių gyvenimą.
Specialistai mano, kad šis sutrikimas egzistuoja ištisai, o jo intensyvumo lygiui įvertinti buvo sukurtos kelios skalės.
Viename tyrime, paskelbtame žurnale „Journal of Nervous and Mental Disease“, net buvo iškelta teorija, kad net trečdalis plačiosios visuomenės gali patirti įžymybių garbinimą ties ekstremalia riba.
Tiesioginės įžymybių garbinimo sindromo priežasties nėra žinoma.
Tačiau vienas elgesio psichologijos ekspertas išsakė mintį, kad žmonės taip atidžiai stebi ir seka įžymybes siekdami „nelikti ignoruojami“.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!