Naujienų portalui tv3.lt Živilė Barzdaitytė atvirai prakalbo apie laiką, praleistą darželyje, naujus vėjus ir šeimos pagausėjimą.

Darželio baigimo šventė
Pradėdama pokalbį apie laukiamą naują etapą, Živilė džiaugėsi, kad praleistas laikas darželyje buvo nuostabus.
„Mūsų laikas darželyje buvo tikrai puikus, auklėtojos puikiai užsiima su vaikais, nuolat piešia, daro darbelius ir labai smagu, kad vakar auklėtojos įteikė Milai aplanką su jos darbeliais, tai vakare susėdome ir apžiūrėjome ką per tuos 3 metus nuveikė.
Darželiui labai didelių pageidavimų neturėjome, nes manau, kad čia vieta, kur vaikai dar gali pasidžiaugti vaikyste, žaisti su draugais, smagiai leisti laiką ir po truputį savaime mokytis pritapti, rasti savo vietą, išmokti bendrauti bendruomenėje, dalintis žaisliukais, užjausti kitą ir panašiai.
Milos lankomas darželis mums tikrai patiko, nuostabi direktorė, kuri tikrai stengiasi dėl darželio auklėtinių, darbuotojų bei tėvų. Auklėtojos taip pat puikiai tvarkėsi su tiek skirtingų vaikų, todėl mes likome patenkinti“, – džiaugėsi ji.
Tęsdama pokalbį apie darželio baigimo šventę, pašnekovė atskleidė, kad čia teko pasiruošti ne tik auklėtojoms, vaikams, bet ir tėveliams: „Darželio baigimo šventei turėjome pasiruošti visi! Persirengėme piratais, nes nuo dabar šie mažieji piratai gavo savo gyvenimo žemėlapius ir auklėtojos juos išleido plaukti savo laivais ir ieškoti nuotykių.
Todėl šventė buvo linksma, vaikai parodė programą, vėliau kiemelyje linksminosi su animatorėmis, vaišinosi ir buvo visi kartu jau paskutinį kartą. Aš save labai raminau, kad nepradėčiau verkti, bet buvo tokių momentų, kur stebėjau ją ir jaučiau, kad tuoj pravirksiu. Man dar nesuvokiama, kad ta mažulėlė, kurią dar tokią mažą ant rankų nešiojau jau baigė pirmąjį savo gyvenimo etapą.“
Živilė šyptelėjo, kad dukrai buvo labai smagu, tačiau ji su nekantrumu laukia naujo etapo.
„Mila vakar linksminosi, žaidė su draugais, tačiau kai paklausiau ar liūdna išeiti ir palikti draugus ji sakė nelabai. Dukra labai laukia mokyklos, ji jau atlieka užduotėles, mokosi rašyti, skaityti, jau skaičiuoja.. Tai greičiausiai tas stiprus mokyklos laukimas turi įtakos, kad greičiau baigtųsi darželis“, – pasakojo S. Skambino mylimoji.
Prakalbo apie mokyklą ir šeimos pagausėjimą
Ž. Barzdaitytė kalbėdama apie mokyklos pasirinkimą, teikė, kad į tai nežiūri pro pirštus.
„Mokykloms esu kritiška ir čia tikrai dariau namų darbus: domėjausi mokyklų vertybėmis, sistema, įvertinimais, siūloma programa, mokytojais bei direktoriais. Čia jau prasidės kitas etapas nuo kurio gali priklausyti, kokiu keliu pasuks vaikas, ar jį sudomins mokslai ar išgąsdins.
Todėl mokyklai turėjau savų reikalavimų ir radau vieną atitinkančią visus lūkesčius, tik pas juos pateksime tik pirmai klasei, todėl į priešmokyklinę grupę Mila eis į mokyklą esančią prie namų. Daug diskutavome su Sauliumi, ar rinktis patogų atvykimą į mokyklą, ar mokymosi sistemą, nes kaip bebūtų mokyklose visi skirtingai žiūri į mokslą. Mums svarbu, kad ne pažymiai būtų geri, o vaikas įgytų žinias, tai mokyklos pasirinkimas pats svarbiausias etapas“, – atviravo pašnekovė.
Tęsdama pokalbį apie laukiamą naują etapą, moteris džiaugėsi, kad jų dukra labai nori mokytis: „Mila jau tikriausiai nuo praeitos vasaros neduoda ramybės, kada ji eis į mokyklą. Taip stipriai laukia, kad turime namuose dažnai žaisti „mokyklą“, susikrauna kuprinę ir ateina pas mane į pamokas. Turime ir nuostabių draugų, kurie įsijungia į šį žaidimą ir susitikus Milą mokina raidelių ir skaičių. Tad tokioje aplinkoje augdama ji visiškai rami pradėti šį etapą.“
Baigdama pokalbį apie darželio baigimą bei naujus vėjus, Živilė atskleidė, ar pasvajoja apie dar vieną vaikutį.
„Apie dar vieną vaiką pagalvoju, kai savo pusseserės sūnų pamatau, kuriam dabar beveik 3 mėnesiai. Atrodo, kad toks mielas, taip norisi nešioti, džiaugtis ir tada galvoju, kad gal dar reikėtų ir mums vieno vaikelio.
Bet po to pradedu galvoti ir apie rūpesčius, kad darbai į šalį, gyvenimas vėl keičiasi, nemiegotos naktys.. Dabar mūsų gyvenimas susiklostęs tikrai puikiai. Aš savo veiklą atradau plaukų procedūrose ir mokymuose, Saulius daro didelius renginius, kas reikalauja daug pasiruošimo, kartu ruošiame vaikų stovyklas.. Mėgstame keliauti, turėti savo laisvalaikį.
Mila jau tokio amžiaus, kai puikiai lieka pas močiutes ir mes galime skirti laiko ir dėmesio vienas kitam, todėl bent jau artimiausiu metu tikrai neplanuojame daugiau vaikų. Nors Mila labai prašo sesės, tai galbūt kada nors ateityje“, – šyptelėjo ji.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!