Pasak ECP, antrojo karantino metu prostitutės yra priverstos rizikuoti savo sveikata ir dirbti karantino metu arba likti kartu su savo šeimomis ir badauti. Apie 80 proc. prostitučių yra vienišos motinos, kurios nelegaliai uždarbiauja siekiant išlaikyti savo vaikus.
ECP ragina vyriausybę įteisinti prostitučių statusą – dabar seksualinių paslaugų darbuotojos negali kreiptis dėl pašalpų gavimo, nes jų statusas yra nelegalus.
Labdaros organizacijos „One25“ teigimu, prostitutės yra labiausiai marginalizuotos, apipintos stereotipais ir niekinamos moterys, todėl šią situaciją reikia keisti.
JK vyriausybė neplanuoja artimiausiu metu keisti įstatymų, susijusių su prostitucija ir toliau žada tęsti kovą su moterų išnaudojimu bei žala, kylančia iš seksualinių paslaugų teikimo. Anglijoje, Velse ir Škotijoje seksualinių paslaugų teikimas už pinigus nėra baudžiamas, tačiau baudžiamoji atsakomybė kyla už prostitučių kontroliavimą (sąvadavimą), išnaudojimą, viešnamių organizavimą ir išlaikymą. Šiaurės Airijoje pinigų mokėjimas už seksualines paslaugas yra nelegalus nuo 2015 m.