Būtent tą kiekvieną antradienį išvystame TV3 žiniasklaidos grupės laidoje „Žvaigždžių žvaigždutės“.
Šį kartą laidoje svečiuojasi dainininkas Justinas Lapatinskas ir jo dukra Altėja, laidų vedėjas bei kulinaras Vytaras Radzevičius ir jo anūkas Skajus bei aktorė Ineta Stasiulytė su dukra Frėja.
Norint išsiaiškinti, kaip gerai V. Radzevičius pažįsta savo anūką Skajų, laidų vedėjas sulaukė klausimo, koks, anot anūko, senelio trūkumas jį labiausiai erzina. Pasipiktinęs Vytaras tikino, kad trūkumų neturi. Visgi, geriau pagalvojęs ir dar neišgirdęs atsakymo variantų, V. Radzevičius iš karto turėjo atsakymą – jis nebaigia su anūku žiūrėti siaubo filmų, nes Skajus vis nueina miegoti.
„Jis visą laiką prašo žiūrėti siaubo filmą, bet taip jo ir nepažiūrim, nes jam būna baisu. Bet traukia uždraustas vaisius“, – pasakojo V. Radzevičius.
Visgi, tarp galimų keturių atsakymo variantų tokio pasirinkimo nebuvo. Tai kiek nustebino Vytarą, tačiau išgirdęs vieną iš galimų atsakymų, V. Radzevičius nedvejodamas pasirinko tą, kuris ir buvo teisingas.
Bet laidos vedėjas Marijonas Mikutavičius norėjo sužinoti daugiau apie siaubo filmus ir paklausė Skajaus, ar jį minėta senelio savybė tikrai erzina. Skajus nevyniojo žodžių į vatą:
„Vieną kartą parodė filmą apie ryklį ir buvo biškį per baisu. Ai, gal einu miegoti. Ir visada jis sako: atsinešk bliūdą ir tualetinio popieriaus, jeigu apsišiksi“ , – savo atsakymu visus prajuokino Skajus.
„Mes kalbam vyriškai, vadinam daiktus tikraisiais vardais“, – nusijuokęs atsakė Vytaras.
Kas dar apie senelį Vytarą erziną Skajų, sužinokite aukščiau esančiame vaizdo įraše.
Laidą „Žvaigždžių žvaigždutės“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19:30 per TV3!
Ir serialai nepatinka nesamones Tv3 rodo indišku pasilgau kaip pvz pažadėtoji iš tokiu