Pirmoji, bet nesėkminga JLo santuoka su padavėju: kaip vyras atrodo dabar?

Šiuo metu dainininkė bei aktorė Jennifer Lopez ne tik laimingai susižadėjusi, bet jau ir planuoja vestuves. Tačiau praeityje jos meilės gyvenimas yra pažymėtas ir ne tokių nusisekusių santykių, o štai pirmasis jos vyras užsienio žiniasklaidoje dabar netgi yra vadinamas visiškai „pamirštu“.

6

Jei nebūtų išsiskyrė, Ojani Noa ir JLo šiais metais švęstų jau 24-ąsias savo vestuvių metines.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji, bet nesėkminga JLo santuoka su padavėju: kaip vyras atrodo dabar?

Ojani gimė Kuboje ir dirbo padavėju, vėliau tapo kartkartėmis ekranuose pasirodančiu aktoriumi. Savo „Instagram“ paskyroje aktorius turi sukaupęs 38 tūkst. sekėjų ir savo socialinius tinklus naudoja išties dažnai.

46 metų vyras kone kasdien dalijasi vaizdais iš savo kasdienybės, kurie yra neatsiejami nuo sporto, proteino kokteilių ir, žinoma, jo mylimo augintinio.

Tiesa, kitaip nei buvusi jo žmona Jennifer, Ojani gyvena ramų ir palyginus tylų gyvenimą. Kai susitikinėjo su pasaulinio lygio žvaigžde, Ojani negalėjo pasigirti tokia figūra, kokią turi dabar, tad nekeista, kad vyras dažnai pozuoja be marškinėlių ir šitaip demonstruoja savo įdegusį ir be galo raumeningą kūną. Jam kompaniją palaiko šuo – auksaspalvis retveris, vardu Blondie.

Su Jennifer Ojani susipažino viename iš Majamio restoranų. Netrukus pora susižadėjo, tačiau jau po metų, 1998-aisiais, jų santuokai atėjo galas. 

„Niekuomet nesu susituokusi bažnyčioje. Buvau ištekėjusi 3 kartus. Viena santuoka truko 9 mėnesius, kita – 11 mėnesių, todėl šių nė neverta skaičiuoti“, – vėliau yra sakiusi JLo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šiuo metu JLo planuoja vestuves su Alexu Rodriguezu. Vieni poros santykiais žavisi, kiti – peikia ir tikina, kad iš tiesų Alexas nėra geras pasirinkimas JLo, mat turi ne itin kokią reputaciją, kai kalba pasisuka apie ištikimybę vienai moteriai.

Dėl koronaviruso pandemijos pora savo vestuves atidėjo. Tiesa, tai nereiškia, kad jiedu ketina susituokti slaptai – bent jau taip tikino seksualioji JLo, norėdama išsklaidyti gandus.

REKLAMA

Užsienio žiniasklaidai Jennifer pasakojo, kad ji supranta, iš kur tokios kalbos galėtų kilti, negana to, kad pastaruoju metu ji dirba prie daugybės projektų, kuriuos vienija vestuvių tema, pavyzdžiui, „Shotgun Wedding“ ir „Marry Me“. 

„Juokinga, nes kartais gyvenimas atspindi tuos dalykus, kuriuos tu tuo metu veiki. Tačiau tai yra tik sutapimas. Kai dainavau ispanišką dainą „El Anillo“, kuri reiškia „kada man duosi žiedą?“, aš tikrai nesistengiau nusiųsti kažkokios žinutės. Tai buvo tiesiog mums patinkanti daina, kurią parašėme „Marry Me“. Tai mes vystėme net 7 metus“, – sakė J. Lopez.

Kol kas pora teigia savo vestuves atidėję neribotam laiko tarpui, mat nėra aišku, kada koronaviruso pandemija baigsis. „Kol nėra jokio normalumo ženklo ateityje, pora jautė, kad geriausias sprendimas – vestuves nukelti. Svečiai buvo įspėti, kad šventė neįvyks net ir vasarą“, – anksčiau sakė ir poros artimas šaltinis.

Tiesa, pati Lopez tuo metu neslėpė nusivylimo. „Man šiek tiek dužo širdis, nes mes turėjome puikių planų. Tačiau kartu galvoju, kad dievas turi didesnių. Tad mes tiesiog palauksime. Galbūt tai išsivystys į kažką geresnio. Turiu tuo tikėti“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų