Nutekinti popieriai išdavė tiesą: atskleista tikroji Kim Kardashian ir Kanye Westo skyrybų priežastis

Neseniai žiniasklaidą sudrebino liūdna žinia – skiriasi realybės šou žvaigždė Kim Kardashian ir jos mylimasis reperis Kanye Westas.

4

Užsienio žiniasklaidai nutekintuose poros skyrybų dokumentuose paaiškėjo ir tikroji jų noro nutraukti santuoką priežastis.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nutekinti popieriai išdavė tiesą: atskleista tikroji Kim Kardashian ir Kanye Westo skyrybų priežastis

„Keeping Up With the Kardashians“ žvaigždė rašė, jog ją ir Kanye sieja „nesuderinami skirtumai“ – būtent tokią priežastį Kim nurodė kaip pagrindinę, verčiančią ją skirtis. Taip pa čia pažymėta, kad ji sieks tapti 4 jų vaikų – North, Sainto, Chicago ir Psalm – mama.

Taip pat Kim reikalavo priteisti terminuotą sutuoktinio paramą iškart po to, kai jų santuoka bus nutraukta. 

Kaip žiniasklaidai teigė artimi reperio šaltiniai, jis tokia sutartimi yra patenkintas. 

Taip pat pora jau aiškinasi, kaip skirstysis savo nekilnojamą turtą, o jų skyrybos, teigiama, bus taikios. „Tarp Kim ir Kanye nėra jokios dramos. Kim nuliūdusi tik dėl to, kad jie nesugebėjo išsaugoti santuokos. Tačiau tam, kad santuoka būtų laiminga, reikia dviejų žmonių. Kim atrodė, kad Kanye nepasiruošęs dėl to sunkiai dirbti ir leistis į kompromisus“, – sakė artimas poros šaltinis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vasarą suėjo 8 metai nuo to laiko, kai Kim ir Kanye ėmė susitikinėti.

Tiesa, didžiausi Kim gerbėjai tuo metu abejojo moters jausmų tikrumu – daugelis spėliojo, kad moksliuką primenantis reperis tikrai ilgam nepatrauks jos dėmesio, arba  jog tai paprasčiausias reklaminis triukas.

Tikriausiai visi poros gerbėjai žino, jog prieš pradėdami savo romantinius santykius, Kim ir Kanye buvo pažįstami. Jiedu susipažino 2004 metais, kai Kim buvo ką tik išsiskyrusi su savo pirmuoju vyru, Damonu Thomas. Tuo metu ji dirbo kaip asmeninė stilistė su prekės ženklu „Brandy“, kuris tuo metu bendradarbiavo su Kanye dėl jo muzikinių koncertų.

REKLAMA

Vėliau reperis prisipažino, kad tai jam buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Ne ką gražiau apie dabartinį vyrą dabar atsiliepia ir Kim. „Maniau, kad tu esi patrauklus, malonus, labai šarmingas, linksmas ir galingas – tu man kėlei pagarbą. Tačiau aš buvau tikrai drovi, tyli ir kiek nervinga“, – sakė K. Kardashian.

O štai Kanye, nors ir buvo Kim labai susižavėjęs, jos pavardės teisingai ištarti nesugebėjo. Vienam savo draugui yra pasakęs: „Ar žinai tą merginą, Kim Kardijon?“

2008 metais pora filmavosi bendrame projekte – Kim turėjo vaidinti Kanye įsimylėjusią merginą. „Vaidinau „Žvaigždžių karų“ personažą ir norėjau, kad ji būtų mano princesė Leia, nes ji buvo mano svajonių mergina“, – vėliau Kim motinai Kris Jenner pripažino reperis.

„Pamenu, prie jos labai jaudinausi, o kartu ir didžiavausi, kad ji stovi prieš mane. Ją pamilau anksčiau, nei sugebėjau ją užkalbinti“, – sakė K. Westas.

Tiesa, tuo metu Kim vaikinai buvo visai kitokie, nei Kanye – dažniausiai ji rinkdavosi aukštaūgius sportininkus, su pritrenkiančiais kūnais.

„Vienu metu, kai dar su ja nedraugavau, bet labai to norėjau, ėmiau mąstyti, kad man gali netgi tekti pradėti sportuoti“, – yra juokavęs K. Westas.

Ir nors Kim ir Kanye draugystė tuo metu įgavo pagreitį, jie ir toliau susitikinėjo su kitais žmonėmis. 

Tiesa, Kanye jausmai Kim ėmė vis labiau stiprėti, o vienoje savo dainoje – „Knock You Down“ jis davė aiškią užuominą tuometiniam jos vaikinui. 


Rašyti komentarą...
O
O
2021-02-28 10:27:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur skyrybu ta priezastis is popieriu?
Atsakyti
-1

D
Darka
2021-02-28 13:01:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad pas ja smegenys turbut visos subinej
Atsakyti
0

h
hdhd
2021-02-28 10:15:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal reikalavo is jo nebutu dalyku per teisumo irodybejina pato nelanksti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų