Muzikos prodiuseris savo nuomonę išsakė socialiniuose tinkluose:
„Eurovizija ir Rusija
Reaguojant į šių dienų įvykius, LRT galėtų kreiptis į EBU su reikalavimu, kad Rusija nedalyvautų Eurovizijoje. Nes jau puikiai žinome, kaip jie bandytų politizuoti savo dalyvavimą. Suprantame, kad tai nebūtų kažkokios super sankcijos, bet žinant jų pakazuchą, tai jiems būtų geras bizūnas. Na, o jei EBU nerastų būdo atsisakyti kelių rusiškų milijonų, tai būtų galima ir pasakyti, kad jei Rusija dalyvaus, mes – Lietuva nedalyvausim.
Monika Liu, tikrai linkiu tau sėkmės Italijoje, bet jei taip nutiktų, kad šiais metais neišeitų ten nuvykti, tai tave Lietuva tikrai nusiųstų pirmu numeriu kitais metais.– Monika Garbačiauskaite-Budriene, jei aš klystu, atleiskit. Bet manau, LRT turėtų parodyti iniciatyvą ir pakviesti kitas šalis prisijungti!“ – rašė jis.
M. Tyla „Eurovizijoje“ su savo atlikėjais yra dalyvavęs ne kartą, tad puikiai žino, kaip vyksta renginys. Jis portalui tv3.lt paaiškino, kad kaip politika nemaišoma su sportu, taip ji neturėtų būti maišoma ir su kultūra.
„Manau, kad jei sporte Rusija dėl dopingo nedalyvauja, tai turėtų ir kultūriniuose renginiuose būti atsižvelgiama į jos agresiją. Vis dėlto tiesioginiai agresijos veiksmai buvo įvykdyti prieš šalį, kurią mes palaikome. Mano asmenine nuomone, kadangi pats esu ne kartą dalyvavęs Eurovizijoje ir matęs, kaip Rusija dirba tuo klausimu ir kaip jai tai svarbu. Gal ir kai kas sakytų, kad nereikėtų politikos maišyti su kultūra, bet šiuo atveju, kai šalis yra agresorė, manau, kad tai yra maišoma tiesiogiai. Nereikia užmerkti akių ir į situaciją niekaip nereaguoti. taip, gal ir nukentės geri Rusijos menininkai, bet tik taip mes aiškiai duosime žinutę, kad ši šalis yra niekur nelaukiama tol, kol nepakeis savo agresijos. Tai galėtų būti tokios savotiškos sankcijos. Bet čia mano nuomonė.
Manau, kad dėl to bus bent kažkokia diskusija ir manau, kad Lietuva galėtų parodyti savotišką pavyzdį, kad mes palaikome Ukrainą ir manau, kad ne viena šalis prisijungtų prie mūsų“, – kalbėjo jis.