Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kaip sako varyk namo jei nepatinka o seip atvažiavo ir taikykis prie musu
yra tiesos. bet žinot labiausia užknisa tas melas.atrodo žmonės kvaili ir nesupranta,.tai lygiai kaip telefoniniai sukčiai.....taip apgaudinėja valdžia,tada žmonės keikiasi. o, to negatyvo visur yra.
Tai yra gryna tiesa,net mums to visai nereikia.Mes verkšlenam dėl pinigų,bet nieko nedarom,kad gautume daugiau.Tai tauta kuri viskuom nepatenkinta.
@Vita As tavim nepatenkintas...vakar beapžiojas įkandau man į zalupką
@Vincas pimpius O tai kur busi patenkintas, jei va visokiu pimpiu pilna arba siaip tik pora keiksmazodziu mokanciu ar tik tampyt
Nejuokinkit jaunoji karta dar labuau negayyvus amzinai keicia darba tai tas negerai tai tas negerai niekur nepadirba.Saves tipo ieskojimas.Baigia kazkokius mokslus darbo neranda tada trenkiasi i uzsieni ten dauguma aria ne pagal specialybe ir ten blogai nes dirbti visur reikia..Taip kad visur ta pati rutina.
Nu ir kas? Man gal brituose kažkas nepatinka ar vokiečiuose.
Blogoausia sutikti, gyvenime blogus zmones kurie tau linki sudegti.tokie esabos sedi kas antroj darbo vietoj, ir tarp draugu.
@Op Surask tuose "bloguose žmonyse" šviesiąją pusę...
Jaunoji karta ir yta pozityvūs. Čia tik homo sovieticus visur skundžiasi.
Aš pats esu gimęs viduramžio (sovietijos) laikais, bet tėvai nuo pat vaikystės skatino patriotiškumą. Aš net teroristų kalbos neišmokau, nes tėvai man neleido jos rinktis (mokyklą lankiau jau laisvoje Luetuvoje).
@Simfer Ir lietuviškai nemoki rašyba tamstos kaip darželinukų..šitiek gramatinių klaidų išvadą baigęs 3 klasės ir 2 koridorius
Kalbėdami apie kitus iš tikrųjų kalbat apie save. Šitas britas tegu eina sekmadienį ryte susirenka savo girtas basas brites nuo suoliukų
Visur aplinkiniams giliai vienoda tos tavo idėjos. Skirtumas tik, kad lietuvoje sako "ai, nesamonė...", kai kitur išmokinti nuo mokyklis "pozityvumo" ir sako "jo, jėga, liuks..." O rasti žmogų kuris realiai išklausys, įsigilins, pasistengs suprasti ir iš esmės palaikys ar išsakys rizikas yra retenybė.
And yo who cares what some brit posting on his toc, have a look at doncaster or smth, and then complain mate.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų