Šią žinią „Instagram“ istorijose patvirtino pats L. Suodaitis. Vyras neslėpė džiaugsmo, jog galės atsipūsti ir vėl ramiau gyventi.
„Ankstyvas šiandien rytas, rytinis laikas mums su mažuoju susitikti šiandien, nes vėl planų turi popiet, bet gerai. Įtariate, kad jau trečdalis vasaros praėjo? Pati greičiausia vasara šita mano gyvenime. Tai varau pas sūnų, o kita gera žinia penktadienio rytui po vakarykščių posėdžių – baudžiamoji byla nutraukta galutinai ir neskundžiama. Tai nuotaika šiandien jau dešimt kartų pakilesnė ir bus galima pagaliau vieną šitą nesąmonę nusipurčius normaliau gyventi, tai gera diena“, – kalbėjo L. Suodaitis.
Naujienų portalas tv3.lt primena, kad birželio pradžioje prokurorė nusprendė nutraukti ikiteisminius tyrimus, kuriuose nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė ir jos vyras Laurynas Suodaitis kaltino vienas kitą smurtu.
Kaip tuo metu pranešė prokuratūra, sprendimas priimtas įvertinus ikiteisminių tyrimų metu surinktus duomenis ir liudytojų parodymus.
„Sprendimai nutraukti ikiteisminius tyrimus priimti konstatavus, kad padarytos nusikalstamos veikos buvo mažareikšmės. Prokurorės priimtus nutarimus patvirtino Vilniaus regiono apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjas“, – teigiama pranešime.
Abu sutuoktiniai atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės dėl padarytos nusikalstamos veikos mažareikšmiškumo.
Ikiteisminiai tyrimai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo buvo pradėti po sutuoktinių konflikto balandžio mėnesį.
Pasak prokuratūros, siekiant išsiaiškinti ir patikslinti pareiškimuose nurodytas aplinkybes, buvo apklausti pareiškėjai, kiti asmenys, galėję suteikti tyrimui reikšmingos informacijos, gautos specialistų išvados.
„Tyrimų metu nustatyta, kad abu sutuoktiniai konflikto metu padarė vienas kitam sužalojimus, vertinamus kaip nežymus sveikatos sutrikdymas, ir sukėlė vienas kitam fizinį skausmą“, – teigiama pranešime.
„Surinktų duomenų visuma leidžia daryti išvadą, kad sutuoktinių veiksmai buvo spontaniški kilus konfliktinei situacijai ir nebuvo pasiekę tokio pavojingumo laipsnio, kad, vertinant pagal protingumo, proporcingumo, teisingumo ir kitus bendruosius teisės principus, būtų pagrįstas baudžiamojo pobūdžio priemonių taikymas“, – tuo metu nurodė prokuratūra.