Apie tai rašė užsienio portalas edition.cnn.com.
Kaip teigė užsienio žiniasklaida, manoma, kad juodą kaukę, kuri buvo apgaubta balta spalva, padarė asmeninė karalienės patarėja ir kuratorė Angela Kelly, kurianti daugybę monarcho aprangos, rašo naujienų agentūra „PA Media“.
Nežinomo kario kapas yra nenustatyto Didžiosios Britanijos kareivio, žuvusio per Pirmąjį pasaulinį karą, poilsio vieta. Po karo ši vieta tapo nacionalinio gedulo simboliu ir išlaikė savo atminimo svarbą per pastaruosius metus.
Būtent šioje vietoje apsilankė ir karalienė, kuri pirmą kartą viešumoje pasirodė su veido kauke.
Anglijoje veido danga yra privaloma daugelyje vietų, tačiau spalio mėnesį ji viešumoje buvo pasirodžiusi be veido kaukės, o tam yra svarbi priežastis.
Visiems žmonėms su kuriais karalienė tą kartą susitiko buvo atliktas koronaviruso testas, o visi gauti rezultatai buvo neigiami.
Bekingemo rūmai teigė, kad karalienė nusprendė nedėvėti kaukės pasitarusi su savo pačios medikais ir Porton Downo mokslininkais. Karališkąją šeimą kovo mėnesį tiesiogiai paveikė pandemija, kai princo Charleso, vyresniojo karalienės Elžbietos sūnaus ir Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio, rezultatai buvo teigiami. Jo biuras tuo metu paskelbė diagnozę, o karalius Škotijoje baigė saviizoliacijos laikotarpį.
Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad princas Williamas, antras pagal eilę sosto, taip pat anksčiau kaip 2020 m. „Covid-19“ testo rezultatai buvo teigiamai, rašo BBC, remdamasis rūmų šaltiniais.
Laikraštis „Sun“ teigė, kad nuo balandžio 9 iki balandžio 16 dienos jis padarė septynių dienų pertrauką nuo skambučių ir vaizdo pranešimų. Pranešama, kad karalienės anūkas sakė, kad jis viešai neatskleidė savo diagnozės, bijodamas jaudinti žmones. Tačiau jo sprendimas palikti šį klausimą privatų kėlė klausimų, kodėl Didžiosios Britanijos visuomenei nebuvo pasakyta, kad Williamas serga.