• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po vyro netekties Jurijaus Šatunovo žmona Svetlana atsidūrė ligoninės lovoje. Skelbiama, kad „Laskovyj maj“ solisto Jurijaus Šatunovo našlė dabar yra tikrai ne kokios būklės.

Po vyro netekties Jurijaus Šatunovo žmona Svetlana atsidūrė ligoninės lovoje. Skelbiama, kad „Laskovyj maj“ solisto Jurijaus Šatunovo našlė dabar yra tikrai ne kokios būklės.

REKLAMA

Prieš savaitę „Laskovyj maj“ gerbėjai atsisveikino su Jurijumi Šatunovu. Nepaisant to, kad daininkas ilgą laiką su šeima gyveno Vokietijoje, artimieji palaidojo jį Rusijoje. Baltos rožės, asmenukės su velioniu – taip praėjo atsisveikinimo su vyru ceremonija, rašo segodnya.ua.

Be Jurijaus Šatunovo liko jo žmona Svetlana, sūnus Dennisas ir dukra Estella.

Muzikos prodiuseris Aleksandras Gerasimovas komentare užsienio žiniasklaidai prisipažino, kad po vyro netekties Svetlana atsidūrė ligoninėje, kai jai netikėtai atsirado širdies problemų.

„Man labai gaila jo žmonos ir vaikų. Jis turėjo nuostabią šeimą, kurią saugojo ir niekada neįsuko į tą pavojingą sūkurį, vadinamą šou verslu. Po žinios apie vyro mirtį jo žmonos širdis pradėjo streikuoti, ji netgi turėjo vykti į ligoninę “, – sakė prodiuseris.

REKLAMA
REKLAMA

Anot Gerasimovo, Jurijus Šatunovas visiškai aprūpino savo žmoną viskuo, ko jai gali reikėti. Dabar moteris turės pati rūpintis viskuo.

REKLAMA

„Kaip jie dabar be jo gyvens? Jura suteikė jiems visas sąlygas patogiam gyvenimui. Jie gyveno elitiniame Vokietijos regione. Kaip jie dabar gyvens? Moteris liko viena labai sunkioje situacijoje, – dalijosi prodiuseris.

Galbūt Svetlaną palaužė vieša kritika, nukreipta į ją. Po Šatunovo laidotuvių internete buvo nutekinta nuotrauka, kurioje Jurijaus žmona buvo nufotografuota iš nugaros. Tačiau fotoaparato blykstė žiauriai pabrėžė moters aprangą, apšviesdama jos apatinius. Gerbėjai iš karto pradėjo piktintis, sakydami, kad Svetlana sąmoningai viską iškėlė į ekraną. Jie taip pat kritikavo ją dėl... kelnaičių, sakydami, kad „ji galėjo dėvėti ką nors kuklesnio“.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad Jurijus Šatunovas mirė birželio 23 dieną pakeliui į ligoninę. Dainininkas mirė sulaukęs 48 metų. Mirties priežastis – ūminis širdies nepakankamumas. Beje, prodiuseris Gerasimovas mano, kad išsekimas ir pervargimas galėjo sukelti Šatunovo širdies infarktą. Juk, kaip dalinosi vyras, prieš pat mirtį jis surengė 18 didelių koncertų. Jam buvo pasakyta, kad reikia daugiau poilsio. Tačiau muzikantas sau neleido ilsėtis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po laidotuvių J. Šatunovo kūnas buvo kremuotas. Jo pelenai buvo padalinti į dvi dalis, iš kurių viena buvo palikta Maskvoje, o kitą Šatunovo šeima išsivežė į Vokietiją. Jie sako, kad antroji pelenų dalis bus išbarstyta virš dainininko pamėgto ežero Bavarijoje.

Žinia apie legendinio atlikėjo mirtį sukrėtė visus – jo kolegas, draugus, artimuosius. „Jura niekada nesiskundė savo sveikata, širdimi, jis neturėjo su ja problemų“, – užsienio žiniasklaidai pasakojo Šatunovo režisierius Arkadijus Kudriašovas. Draugų kompanijoje jam staiga pasidarė bloga, jis sušnibždėjo: „Mano krūtinėje kažkas dega“. Draugai iškart sureagavo, pakvietė medikus, nuvežė į ligoninę.

REKLAMA

Kas nutiko toliau, jau žinoma. Dainininko širdis sustojo greitosios pagalbos automobilyje, buvo bandoma jį gaivinti, tačiau bergždžiai – medikams nepavyko išgelbėti vyro. Šatunovas mirė nuo transmuralinio miokardo infarkto. Tai viena iš sunkiausių širdies raumens nekrozės formų, kai pažeidžiami visi širdies audiniai.

Jurijaus Šatunovo draugai ir pažįstami sakė, kad jis niekada nesiskųsdavo savo sveikata. Tiesą sakant, apie tai mažai žinoma. Prieš kelerius metus koncertinio turo metu muzikantas susirgo dėl paūmėjusio sinusito – jį net teko operuoti. Tačiau viskas klostėsi gerai ir daugiau Šatunovas bei jo aplinka nekalbėjo apie sveikatą.

REKLAMA

Kalbama, kad pirmąsias sveikatos problemas vyras pajuto dar prieš savaitę prieš infarktą. Jo laukė itin intensyvi savaitė, kurios metu dainininkas staiga pasijuto blogai. Vieno koncerto metu vyras netgi žiūrovams pasakė, kad jam gali neužtekti jėgų baigti savo pasirodymų.

Pranešama, kad tuo metu vyras išėjo į užkulisius ir į sceną negrįžo geras 20 minučių. Jam grįžus į sceną atlikėjas užsiminė, kad jam padarė „injekciją“, dėl kurios jis sugebėjo grįžti ir vėl dainuoti. Manoma, kad jau tada atlikėjas pajuto pirmuosius infarkto singalus, kuriuos nusprendė tiesiog ignoruoti. Po savaitės vyras buvo išvežtas į ligoninę ir pakeliui į ją mirė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pastaraisiais metais muzikantas bandė atgaivinti savo karjerą, įrašė naujas dainas, daug gastroliavo. Vien per pastaruosius porą mėnesių Šatunovas sugrojo maždaug 16 koncertų, paskutinis iš jų įvyko birželio 20 d. Buvusio „Laskovyj Maj“ solisto šeima – žmona Svetlana, sūnus Dennisas ir dukra Estella jau seniai gyvena Vokietijoje, Šatunovas stengėsi būti pavyzdingu vyru, rūpestingu tėvu, su jais leisdavo visą savo laisvalaikį.

REKLAMA

Jurijus Šatunovas užsienio žiniasklaidai anksčiau prisipažino, kad mėgsta alkoholį. Tiesa, jis jį vartoja ne dideliais kiekiais ir su tam tikrais patiekalais. Taigi, baltasis ir raudonasis vynas bei vokiečių pamėgtas alus jau seniai įžengė į jo gyvenimą. Buvęs „Laskovyj Maj“ solistas pažymi, kad vakarienės metu neatsisako taurės vyno.

„Jei atvirai, aš tik kartais geriu! Mėgstu gerti, pavyzdžiui, valgydamas baltą žuvį, mėsą ar kuoją“, – su ironija kalbėjo muzikantas.

REKLAMA

Tuo pačiu metu Jurijus tikina propaguojantis sveiką gyvenimo būdą ir visada atrodydavo daug jaunesnis nei iš tiesų. Dainininko gerbėjai tikino, kad jis vis dar atrodo kaip paauglys, kažkada užkariavęs jų širdis.

„Jura buvo mano pirmasis tobulo vaikino pavyzdys. Jis buvo toks gražus, aš įsivaizdavau, kaip bėgame pajūriu, o jis mane bučiuoja. Tai mano fantazija“, – prisiminimais dalijosi jo gerbėja Anfisa Čechova.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jurijus Šatunovas savo muzikinę karjerą grupėje „Laskovyj maj“ pradėjo būdamas 13 metų. Stipraus balso našlaitis iš vaikų globos namų greitai užkariavo žiūrovų širdis, kurie iki šiol jo koncertuose aistringai dainuodavo „Belyje rozy“ ir „Sedaja noč“.

„Viskas buvo kaip sapnas. Man atrodė, kad taip neturėtų būti. Nemanau, kad aš savo gerbėjams daug daviau“, – anksčiau sakė Šatunovas.

REKLAMA

Sunki vaikystė

1973-iaisiais Baškirijoje gimęs atlikėjas augo sunkiomis sąlygomis: nuo pat mažumės tėvų šalia jo nebuvo. Iki ketverių jis augo su seneliais iš motinos pusės, o kai sulaukė 11-os – nuo širdies nepakankamumo mirė jo motina.

Tėvas jo nepripažino ir su juo nebendravo. Ilgainiui jį į savo įstaigą pasiėmė kaimo gyvenvietės Akbulak meniškos krypties vaikų namų direktorė. Grupė „Laskovyj maj“ įsikūrė 1986-aisiais (jam buvo vos 13 metų), kuomet J. Šatunovas dar gyveno Orenburgo vaikų namuose.

REKLAMA

Būtent tuo metu buvo sukurti pagrindiniai grupės hitai: „Belyje rozy“, „Leto“, „Pust budet noč“, „Tajuščij sneg“ ir kiti. 1988-aisiais, išgirdęs grupės atliekamas dainas, globoti jaunuolius ėmėsi prodiuseris Andrejus Razinas. Grupė gyvavo labai trumpai – iki 1991-ųjų. Tačiau sulaukė milžiniško populiarumo, o subyrėjo netrukus po to, kai iš jos pasitraukė J. Šatunovas. Atlikėjas išvyko studijuoti į Vokietiją, o vėliau pradėjo savo solinę karjerą.

REKLAMA
REKLAMA

Atlikėjas buvo vedęs teisininkę Svetlaną, su kuria susipažino 2000-aisiais. Turėjo sūnų Denisą (gimęs 2006-aisiais) ir dukrą Estellą (gimusi 2013-aisiais). Pastaruosius kelis dešimtmečius gyveno Vokietijoje.

Mūšiai teismuose

Pastaruosius kelerius metus Jurijus Šatunovas teismuose kovojo su buvusiu savo prodiuseriu Andrejumi Razinu dėl „Laskovyj maj“ dainų teisių. Dainininko ir prodiuserio akistata prasidėjo prieš daugelį metų, kai Šatunovas nusprendė palikti „Laskovyj maj“ ir pradėti solinę karjerą. Nuo tada Razinas visais įmanomais būdais trukdė atlikėjui realizuoti save scenoje, uždraudė atlikti publikos pamėgtus hitus.

Dėl to muzikantas padavė jį į teismą, o prodiuseris teigė, kad Jurijaus atliekamų dainų autorystė priklauso jam, ir tik jis turi teisę nuspręsti, kas jas panaudos savo kūryboje.

Teismo procesą laimėjęs J. Šatunovas vietos žiniasklaidai sakė: „Aš turiu eilę dokumentų, kuriuose nurodyta, kad aš esu dainų teisių turėtojas. Viską, ką bando prieš mane įrodyti Andrejus Razinas, aš vadinu priešmirtiniais traukuliais“. Birželio 22-ąją jis dar komentavo Rusijos žiniasklaidai vykstančius teismo procesus, kurie baigėsi jo pergale. Teismas leido muzikantui grupės hitus atlikinėti savo koncertuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų