Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Blaiviai mąstantis avių bandos narys
Blaiviai mąstantis avių bandos narys
O Marius važiuodamas iš koncerto nepagalvojo kur buvo? Jei jam yra nepriimtina rusiška muzikos grupė, tai ir nereikėjo ten eit. Apgailėtina.
@Blaiviai mąstantis avių bandos narys
Problema yra tame, kad jis nesuprato dainos, kuri yra kartu sarkastiška ir ilgesinga del prarastos tėvynės, kurią užvaldė blogiečiai. O Marius net nesuprato esmės ir paskleidė dezinformaciją..
Kita blaiviai mąstanti avių bandos narė
Kita blaiviai mąstanti avių bandos narė
@Lietuvis Marius iš principo nori skleisti neapykantą. Jam būtų priimtinas tik Rusijos niekinimas, Ukrainos šlovinimas. Visą kitą jam yra nesuvokiama, per daug yra praplautos smegenys. O kalbant apie blogiečius valdžioj, nereikia žiūrėti į užsienį, užtenka savame garde pasižvalgyti
Nusipelnę visuomenės veikėjai??? Čia kas tokie???
Kokiam išpardavime tieka maušų pririnko?
Jie turbūt hemorojaus paaštrėjimą patiria kaskart, kai negali VIEŠAI išsakyti savo NIEKAM NESVARBIOS asmeninės nuomonės. Visi apatinio kairiojo (šiknos, t.y. pagrindinio jų pusrutulio, atsakingo už mąstymo funkciją) sutrikimo požymiai. Ir dar įtarimas, kad LOGORĖJA apsikrėtę...
Nu jau tie tai vertesni pugačiovos,tie atsisakė pilietybės,priėmė moldavišką,paskelbti agentais ir nepageidaujamais Rusijoje.O mes čia galkiną,pugačiovą,kremliaus damą garbiname.
Ne valdžios reikalas,kas koncertuos,vaje rusai,pilna irgi Lietuvoje vagių ir žmogžudžiu rusų ,ir ne tik,kai grasina rusai Lietuvoje,mūsų teise jiems j šikna sulindus,kaip sako teise ,,ne papjovė ,tai lengvas nusikaltimas,,taip su lietuviais kaip,issisiks ir suvalgys,patys rėkia,patys vagia ,kiti kalti,skundiku kas antroje šeimoje,per ,,kovida,,pilna buvo,visi ypač institucijų šunys,valdžiai į sikna ir kinams lindo,ne taip buvo,žmogžudžiu irgi pusė ,lietuviai užsieny apsišvietę kaip reikiant,ypac zmogžudysčių srity ir prekyba žmonėmis,pirmauja,ir ką ,pusė lietuvių kalėjimuose,na,net motinoms informacijos nepasako,ką lietuviai,švenčia šventės tik valdžia,kokios šventės,jai per Velykas dirba kavinės ir restoranai,pelnu laukia šią dieną,o patiems,gal irgi į kapines atgulti ,su pelnais,tai lietuviai ,pasikti patys pirmieji,tipo bosai,tik iki kapinių,toliau babkes ir ryšiai kažkodėl nepadeda,dar aiškins,kas turi atvykti ,ir koncertuoti,ir tai koncertai Kaune,Vilnius kaimas,j Kauną ne visi nuvažiuoja,nera net kuo grįžti, lietuvių vaikai atsilikę,tik telefonai,informacijos surasti nesugeba,nieko nežino ,bijo net vieni namo grįžti,į parduotuvės nesugeba nueiti ,išėję j lauką ,namų neranda,ko neatsilike,skaityti ,vienetai,rašyti nemoka,bet ,,teisės,,turi ,ir tėvai prie babkiu,na ,o suaugę,vaikus ciaupina,visos mergaitės turi būti paklusnios ir prostitutės,ir neturėti savo nuomonės ,neduok dieve savo nuomonę vaikas išsakys ,,suaugusiam,, pagal mūsų teisės ir socialinės,ypač darželiuose,ar irgi netiesa,mokyklose visi prie valdžios dėl savo siknu ir šiltų kedziu pergyvena,dejo skersai ant tų vaikų,apie kitus valdžia svaigsta ,kaip iš debilu lietuvių mokesčius surinkti,ir prie ko NT mokestis, savo kišenės valdžiai prisikrauti ir į savo sąskaitas uzsieny,mūsų pinigais ukrams atstatines ekonomika,ar irgi netiesa,užsienis lietuvos valdžiai vadovauja,nes kitaip jiems pinigų ,,gyventojų gerovei pagerinti,,neatsius ,o kaip juodaodžiai Lietuvoje,šika ant kiekvieno kampo ir miza,kabinejasi prie žmonių,na ir ką valdžia,jie gi ,,žmonės,,lietuviai gautu j dantis teisme ir juos sodintu,o ne draugiškų ,,valstybių gyventojus,,mlrd pelno bankuose,prisivoge iš gyventojų ,kaip reikiant ,o gyventojams aiškina ,kiek issigryninti,ir dar vagys pasiema mokestį,ko ne vagys,o pinigai į skandinavų šalis,ir visiems gerai,bet užtat Lietuviai,ir valdžia lietuvių bankams į šikna sulindus,na,ir jie ponai matote ,nesutinka solidarumo mokesčio mokėti,o pinigai tai gyventojų,įdomu ,kam į kišenes mokama,bet esame lietuviai,vasarą kur vaikus palikti,kur dienos centrai nera,neapsimoka,geriau atvykėlius šerti ir bankus bei valdZia,visi ten savi ,šudas o ne lietuviai,kas neaišku
@Irena Graudu. Gramatikos pirma pasimokykite. Ačiū. Ir Sėkmės Jums visame kame.
Tai gi jie pries kara Ukrainoje! Juos uz tai Putinas persekioja,jie net negyvena Rusijoj,nes butu sukisti i kalejimus
@Nerynga Problema yra tik tame, kad jie rusai
@Saulius Taip nacistai tik šneka
8000 veikėjų užfiksuoti, nufotografuoti, nuimti pirštukus ir po koncerto į busiukus ir palydėti link batkos sienos.
@Jomajo Tokius kaip tu sukišti į busikus ir į ukropijos frontą, galėsit ten savo,,patriotizmą" demonstruoti. O kol kas tik ant sofų susėdę,,kovojat".
@Jomajo Tokius kaip Tu paskui Ramanauskio-Greičio,į teismą. Idiote, Valstybes kenkejas.
Jo. Kur čia tas blogis? Gera grupė, gera muzika, gražios dainos. Jei rusams neapykantos turintiems nepatinka - tegul ir neina. Jau ir taip kurstymą nesantaika tarp lietuvių ir rusų..
.
Cia lanzbergistu, koncervų berečių siekejei tokius straipsnius rašo.
Negana per TV Plauna smegenis tautai.
Kaip zombiai vis kartoja ta patį!
@Tomas Tvarto pakalikai
Va ka reiškia kai besmegeniam duoda valdžia. Dar muzika uždraus. Pvz aš su jų muzika užaugau. Ir to laikotarpio iš istorijos neištrinsi. Bet ne vis debilu iš po lovos išlenda. Vien jau šitas straipsnis rodo kokio menko lygio žurnalistai pas mus dirba. Iš nediskutuotinos temos skandala kelia ir kiršina abi puses
Čia gal koks lietuviškas vatnikas rašo?:(( Totalus ąsilas ir neišmanėlis,tegu pasidomi BI-2 darbais ir pozicija dėl Ukrainos,tada čia žvygauja.Gerai,kad bent komentatoriai adekvatūs ir sodina šitą priekvailį į vietą

Skaitomiausios naujienos




Į viršų