Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dzesika tikrai nuostabi, grazios jos dainos uz tai daug kam ir patinka, nes slyksciu grupiu ir dainu ir taip pilna Lietuvoje. Jos koncertas Kaune buvo nuostabus. Tegul tik kuria ir renka arenas, verta to. Jos paklausius tikrai net geriau pasidaro, nes dabartine kita muzika, tai tokia slyksti, su durnais tekstais, bliauna diedai nesamones, visi kaip dainoreliai is rusio. Grazi, talentinga, kuribinga, bent kazkas grazaus Lietuvos padangeje. Baisios bobses jai labai pavydi, nes kiti daininkai jai pavydi uz tai raso neigiamus komentarus.
@Vitalija Graži talentinga...tik nupezusiom bobelem už Lietuvos ribų negirdėta...plius kodėl kažkoks angliškas vardas ...jei jos niekas nevertina
Valio.Tegul kam patinka tas ir eina. Šiaip vietinio lygio dainininkė. Iki lygio kad užsienį skambėtų,yra mistika, ko su tokiu balselių neįmanoma.Vokalas nulis.
Per daug ją sureikšminima. Dainuoja įpeastą popsą. Lietuvoj gal hitai, bet pasaulyje būtų pilka masė. Daro tik dideliu šou, įvaizdis. Čia viskas tuo ir pasakyta. Kol ji kurs muziką, bus garsi, po to kai nustos - visi pamirš.
Kas ji tokia yra?
jeęėssiįycaą*3*shįiy*3*
kaąlnuųū*3*
daąyiįniįynyįinkeęė*3*
gjaąn*1*neęėkaąlnuųū*1*daąįiynyiįniyįnkeęė*1*gaąįiyląa*1*
reiktu, kad man sumoketu, kad as eiciau i jos koncerta
@Byvis Apsišik galvą asile. Bus kas eis
@, O Maryte išlindo vel tarpkojis nešti
Na, Džesika, laikykis, neapsvaik ir nesužvaigždėk! Laikysiesi žemės ir žmonės palaikys! Sėkmės, Tau nuoširdžiai!
Tai tik dainininkė ir gan skysta,dainas jai raso vienas simpatiskas vaikinukas, ir tai yra jo muzikinis projektas
@Petras tai gerai kad raso ,o ji dainuoja ir muzonas gan neblogas....
Suvalkų višta bepapė. Balso nulis. Bet matyt geriausia ką šitas mužikų kraštas iššikti gali.
@Nžn Ėsk bybį lojantis pydere nx!!! Snuki supisiu kaip obuolį dar palok ant jos aborto liekana tu supistas ir per šikną darytas.
@, BO, čia tu? Gražiai šneki :))))
@, Sakyk kur prilekt issigimeli. Su chebra atvanosim ir desrom apsersim
@Nžn Į Šiaulių patį centra atlėk pydere, būsi pats atvanotas
@, Kur randiesi gaidose? Mes su chebra laukiam taves. Ragausi sliapu
@, Marite apsiramink
Snukelis biski uzduc*hintas
@Mordabojus Savo snukiu rūpinkis, kauše blt
@, Kas yra muchamore?
@Mordabojus Kas tau yra urode nx
@, Neraganek urode
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų