Visi keturi „Il Senso“ atlikėjai yra ne tik ilgamečiai scenos partneriai, bet ir draugai gyvenime: Indrė Anankaitė, Ieva Barbora Juozapaitytė, Laimonas Bendaravičius bei Kasparas Damulis. „Eurovizijos“ atrankai skirtą kūrinį (tekstą ir muziką) kolektyvui parašė vienas geriausių ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio tenorų Merūnas Vitulskis, rašoma pranešime spaudai.
„Vos išgirdę supratome, kad ši daina pakylėja aukščiau, jos melodija suteikia tikrus sparnus, o lietuviškas tekstas yra ypatingai jautrus. Norėjome, kad ją išgirstų kuo daugiau žmonių. Nusprendėme, kad nacionalinė „Eurovizijos“ atranka yra ypatinga vieta mums skleisti savo „sparnus“ ir balsus“, – teigia grupės nariai.
Operos solistų kvartetas įsitikinęs, jog „Eurovizija“ – nemenkas iššūkis: „Tai – mums visiems pirmasis kartas. Kokia atsakomybė dainuoti specialiai mūsų grupei parašytą M. Vitulskio dainą. Tuo pačiu – ir didelė garbė. O kaip nuostabu yra dainuoti lietuviškai, visiems mums pačia brangiausia kalba.“
Šiomis dienomis, kai pasaulyje vyksta tokie neramumai, grupės nariai Ieva, Indrė, Kasparas ir Laimonas, cituodami šios dainos tekstą, viliasi, kad „…po liūčių vėl giedra ir tiesa, grįš vėl tikiu tie sparnai. Kur neš mane, aš ir tu nežinai, kilsim, aukštai, aukštai“.
„Mes nuoširdžiai tikime, kad pagaliau pasaulyje bus taika ir bus šviesiau, kad mūsų kovojantys broliai Ukrainoje bus laisvi. Mes su jais ir ši daina – būtent jiems“, – sako „Il Senso“ nariai.
„Il Senso“ – populiariosios klasikos grupė, sukurta Lietuvos jaunosios kartos operos solistų. Atlikėjai susibūrė į grupę, vardan bendrų tikslų: eiti pirmyn, nesustoti tikėti ir puoselėti bei skleisti muzikos grožį. Jaunieji solistai koncertuoja jau daugelį metų ir turi profesinės patirties ne tik didžiosiose scenose, bet ir televizijos projektuose.
„Norėjome, kad grupės pavadinimas būtų kilnus ir prasmingas, kaip ir mūsų nešama idėja.
„Il Senso“, verčiant iš italų kalbos, reiškia „Prasmė“, – apie grupės pavadinimą sako atlikėjai.
Pagaliau brandintą idėją dainuoti visiems kartu pavyko įgyvendinti sudėtingu karantino laikotarpiu. Kuomet visas kultūrinis gyvenimas tarsi buvo sustingęs, keturiems dainininkams norėjosi eiti į priekį ir nenuleisti rankų: kurti, dainuoti ir toliau realizuoti save muzikoje.