Gipsy Wind – tai kolektyvas su turtinga 17 metų istorija su iššūkiais ir pergalėmis, rašoma pranešime spaudai.
Gipsy wind – aistringas romų vėjas klaipėdos pilies džiazo festivalyje
Grupės branduolį sudaro trys senieji nariai:
Marek Bernhardt (klavišiniai), Nikolas Bernhardt (bosas), Jan Emmerich (mušamieji).
Prie jų prisijungė naujos energijos kupini talentai:
Jiří Gaži (gitara), David Gaži (klavišiniai), kurie kartu kuria nepaprastą muzikos sintezę – nuo užkrečiančio funko iki sudėtingų džiazo fusion garsų, spinduliuojančių techninį meistriškumą ir gilią emocinę išraišką.
Gipsy Wind žada ypatingą patirtį – klausytojai bus pakviesti į kelionę per romantišką svajonę ir deginančią romų muzikos aistrą, kur skambės laisvės, jausmų ir išdidumo dvasia.
Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė džiaugiasi šių metų programa: „Klaipėdos pilies džiazo festivalis visuomet buvo ir bus vieta, kur muzika jungia skirtingas tautybes, kultūras ir pasaulėžiūras. Tolerancija, pagarba ir atvira širdis – tai mūsų festivalio pagrindinės vertybės.“
Nepraleiskite progos pajausti Gipsy Wind muzikos magiją – jau birželio 28 d. Klaipėdos Teatro aikštėje!
Šiemet Klaipėdos pilies džiazo festivalis truks net visą savaitę – nuo birželio 23 iki 29 dienos!
Rezervuokite savaitę džiazui ir mėgaukitės pasaulinio lygio atlikėjais, išskirtinėmis premjeromis bei nepamirštamais įspūdžiais pajūryje.
Festivalį finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.
Daugiau informacijos apie festivalio programą – www.jazz.lt
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!