Apie tai moteris atvirai prabilo socialiniame tinkle.
Instagrame ji rašė: „Jei mane gerai pažįstate, tikrai žinote, kad man labai patinka suptis! Galėčiau valandų valandas pralesti sėdėdama ant sūpuoklės ir svajingai stebėdama kaip lengvos kojos kyla link dangaus ir leidžiasi žemyn!
Tačiau vieną dieną, smagią pramogą pušų apsuptyje, sudrumstė stiprus smūgis žemyn. Net nespėjau suvokti kas vyksta! Tik pajutau žvėriškai aštrų skausmą nugaroje! Valandą laiko tysojau ant žemės galvodama apie blogiausią scenarijų – lūžo stuburas!
Ir ką Jūs manot, ši diagnozė pasitvirtino dabar, praėjus daugiau nei mėnesiui po įvykio!
Nors trauma įvyko prieš pusantro mėnesio, tąkart rentgenas nerodė arba Marijampolės priėmime budėjęs traumatologas nematė stuburo slankstelio lūžimo!
Nors skausmas nugaroje kasdien intensyvėjo, buvau tikra, kad pergyventi nėra dėl ko, juk nieko rimto! Grįžau netgi į sporto salę (ačiū Dievui, kad neprisidariau daugiau žalos)
Tačiau bloga nuojauta kuždėjo, kad reikia ieškoti skausmo priežasties, tad nuvykau pasidaryti magnetinio rezonanso tyrimą! Po kurio ir paaiškėjo tiesa!
Nieko nekaltinu, tik džiaugiuosi, kad pavyko išvengti kur kas liūdnesnių pasekmių!“
Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau moteris prabilo apie šią traumą.
Pasekmes jaučia ir dabar
Tačiau nuo skaudžios nelaimės praėjus šiek tiek laiko, G. Žemaitė atvirai pripažįsta, kad, deja, jai vis dar tenka kęsti skausmus.
„Vis dar skauda nugarą, liko didžiausia mėlynė, sutrenkimas. Vis dar jaučiu pasekmes, bet labai tikiuosi, kad viskas praeis. Gydytojai sakė, kad jeigu lokalizuoti skausmai niekur nedings, teks kreiptis į neurologus. Nors dar ir praėję yra nedaug laiko, labai tikiuosi, kad viskas bus gerai“, – patikina gelbėtoja.
Šiuo metu moteriai vartoti vaistų jau nebereikia, tačiau G. Žemaitė pasakoja, kad traumą patyrusia mama teko rimtai pasirūpinti šeimos vyrams, o jie dėmesio tikrai negailėjo.
„Turime mažą vaiką, o jo net kelti negalėjau. Net ir dabar sunku jį pakelti, vis skauda nugarą. Faktas, kad vyrui teko pasirūpinti ir sūnaus maistu, ir vis šokinėti aplink mažiuką. Žinoma, pirmomis dienomis teko pasirūpinti ir manimi, nes tikrai ne viską gali daryti tokiais momentais... Iki šiol vengiu kilnoti Nikolą, laikyti ant rankų, ypač skausmas labai juntamas kėlimo metu“, – atvirai kalba G. Žemaitė.
Trauma nesugadino atostogų
„TV pagalbos“ gelbėtoja džiaugiasi, kad trauma nebuvo itin rimta ir ji nesugadino šeimos suplanuotų atostogų Lietuvos pajūryje.
„Išvažiavome poilsiauti kaip tik gijimo periodu“, – šypteli moteris.
Tiesa, šios atostogos Žemaičių šeimai šiais metais nebuvo pirmosios. Šeima dar gegužės mėnesį spėjo paatostogauti Turkijoje ir, kaip sako, tai išdrįso padaryti tikriausiai vieni pirmųjų:
„Mes keliavome jau gegužės mėnesį. Neiškentėjau ir sausio mėnesį rezervavomės kelionę. Beprotiškai buvome to pasiilgę, labai norėjosi poilsinės kelionės su visa šeima, todėl nuvykome į Turkiją. Ten praleidome savaitę, vieni iš pirmesniųjų, ko gero, išlėkėm“, – sako ji.
Na, o pasiteiravus, ką visa šeima mėgsta veikti laisvalaikiu vasaros laikotarpiu, G. Žemaitė atskleidžia, kad visi jie yra dideli gamtos mylėtojai:
„Mes mėgstame leisti laiką gamtoje, turime prie Vištyčio namelį miške prie ežero, ten dažnai leidžiame laiką. Mėgstame jūrą, vandenį, maudynes. Tiesą sakant, turėjau ketinimų ir išmokti kaituoti, bet po šio nukritimo mažiausiai norisi rizikuoti, nes tokiais atvejai supranti, kaip viskas yra trapu, sveikatą gali prarasti vos per sekundę.
Kai nukritau, gulėjau ant žemės ir maniau, kad mano stuburas lūžo. Tikrai nesinori dabar bandyti nieko ekstremalaus, turi tam laikas dar ateiti.“
Ruošiasi naujam „TV pagalbos“ sezonui
Kol patirtą traumą G. Žemaitė laiko savotišku gyvenimo įspėjimu stabtelėti, moteris mintimis jau ruošiasi ir naujajam „TV pagalbos“ sezonui. Garsi gelbėtoja pasakoja, kad šį sezoną tikisi daug įsimintinų akimirkų, tačiau pripažįsta, kad per tiek metų išmoko skaudžių emocijų iš darbo neparsinešti į namus.
„Jau reaguoju ne taip jautriai, anksčiau labai verkdavau grįžusi į namus, ypač, jeigu tai būdavo istorijos apie vaikus, kurie gyvena skurde. Labai dėl jų išgyvendavau, bet po truputį išmokau palikti darbą už namų sienų. Situacijų darbe būna įvairiausių, tačiau problemos išlieka tos pačios.
Žmonės Lietuvoje vartoja tikrai daug alkoholio, jį vartoja ir jaunimas, ypač kaimuose, provincijose. Skaudžiausia, kad jie neturi net įsivaizdavimo, kad galėtų būti kažkas kitaip. Sakyčiau, ši problema yra opiausia“, – patikina pašnekovė.
Vis dėlto gelbėtoja džiaugiasi, kad per beveik dešimtmetį praleistą „TV pagalbos“ laidoje ji kartu su komanda daug kartų padėjo paprastiems Lietuvos žmonėms išspręsti savo problemas.
G. Žemaitė patikina, kad tikrai daug šeimų yra atsistoję ant kojų, pradėję viską iš naujo, o kai kurie – net ir atsisakę savo priklausomybių.
„Turime labai daug gražių pavyzdžių, kuriais mes ypač džiaugiamės“, – šypsosi moteris.