Kate suknelė buvo iki žemės, o jos apačią puošė sidabro spalvos siuvinėjimai su rožių, erškėčių, narcizų ir šlamučių motyvais, rašo express.co.uk.
Naujai paskelbtuose oficialiuose karūnacijos portretuose matosi, kad siuvinėjimas tęsiasi aplink ilgų rankovių rankogalius, per pečius ir krūtinę. Manoma, kad kunigaikštienė įkvėpimo savo suknelei sėmėsi iš mirusios karalienės Elžbietos II, kurios karūnacijos suknelę taip pat puošė tautinės gėlės.
Kaip ir velionė karalienė, Kate savo vestuvinei suknelei sukurti pasirinko Alexanderio McQueeno dizainerį.
Gerbėjai socialiniuose tinkluose ėmėsi komentuoti Kate suknelės dizainą. Vienas iš jų rašė: „Stulbinantis, karališkas ir gražus įvaizdis... Neturiu žodžių.“
„Kate kaip visada visas akis nukreipė tik į save. Ji tokia graži ir elegantiška“, – rašė kitas.
Trečias pridūrė: „Prisiekiu, kad Kate vilkėjo kitą suknelę. Iškirptė labai skiriasi nuo tos, kuri buvo karūnacijos dieną“, – netikėjo kiti.
Po karališkuoju mėlynu chalatu taip pat buvo paslėptas vėrinys, kuris anksčiau priklausė karalienei.
Trijų deimantų vėrinys, žinomas kaip George VI Festoon Necklace, buvo užsakytas karaliaus Jurgio VI vyresniajai dukrai 1950 m.
Šį papuošalą, kurį sukūrė oficialus karališkasis juvelyras Garrardas, iš pradžių sudarė 105 laisvi deimantai iš karališkosios saugyklos.
Tačiau po trejų metų karalienė Elžbieta II pašalino dešimt deimantų, kad sutrumpintų vėrinio ilgį.
Nepaisant to, kad nuo 1950 m. jos deimantų kolekcija labai išaugo, mirusi karalienė pirmenybę teikė Jurgio VI vėriniui „Festoon“ ir nuolat jį nešiojo.
Jį dėvinti velionė karalienė užfiksuota 12 kartų, dauguma atvejų buvo valstybiniai vizitai į kitas šalis. Tačiau tai pirmas kartas, kai šį vėrinį dėvėjo Kate.
Kartu su akinančiu vėriniu Kate dėvėjo princesės Dianos auskarus su perlais ir deimantais, kuriuose buvo pasagėlė, nusagstyta deimantais ir perlais.
Prie aksesuarų Kate dėvėjo blizgantį galvos papuošalą, kurį sukūrė Jess Collett ir Alexander McQueen.