Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O pas mane akvariume žuvytė nudvėsė. Ar žurnalitai apie tai parašys?
@Antanėlis ne nudvese-numire
Portaluose klesti debilizmas-tik neaišku ar tai igimta zurnalistams, ar tai tik profesinis stilius?
jei dabar apie kiekvieną pastipusį naminį gyvūną rašysite kaip apie didžiausią nelaimę ar pasaulinį įvykį... Pirma mintis pamačius tokią antraštę, kad mirė jo mama ar tėvas... Negalima šitaip
ŠUNYS NEMIRŠTA O DVESIA , MIRŠTA TIK ŽMONĖS IR BITĖS ATSIMINKIT VISIEMS LAIKAMS
@jeiguka o jeigu apie kiekviną mirusią bitę rašytų...
neseniai kryzkalnis palaidojo suni,dabar dar vienas islindo
@d Gal užkalnis?
@Tundra a giliai poch-ui,vistiek nesamone
Jūs nuostabūs žmogus, Dominikas, musu ištikimi keturkojai draugai visada liks mūsų širdyse, o jūsų šuniuko tokios protingos akys, užuojauta jums.
@Lilija Šuniukas matyt buvo protingesnis už Dominyką
@Katė Ir už žurnalistą buvo protingesnis, matosi
Tiesiog trūksta ŽODŽIŲ !!!!!!
Tiesiog trūksta ŽODŽIŲ !!!!!
@Simas tai ir tylėk subinę suraukęs
@LLL O jūsų išsižiojusi (subinė)?
Iš didelio rašto , išėjo iš krašto. Ar ne sarmatai tokias nesąmones pliaukšti? O gal Lietuvoj visuotinis gedulas paskelbtas dėl Vaitiekūno šunio smerties? Gaila tai gaila. Šeimininkui ir liūdėt , o ne mums visiems
Nikolajus buvo rusofašistų pametėtas biologinis žvalgas su daugybe mikro čipų skirtų stebėti gėjų gyvenimą. Atvykstant Zelenskiui Ukrainos slaptos tarnybos infiltruotą padarą likvidavo sukeldamos pagarsėjusio gejuko sielvartą.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų