Šiandien K. Meseguer socialiniame tinkle „Instagram“ seka daugiau nei 40 tūkst. žmonių, 30 tūkst. jų moters kuriamu turiniu susidomėjo vos per kelias savaites.
Nuomonės formuotoja per mėnesį tapusi Kristina naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad viskas prasidėjo nuo vieno filmuko, kuris daliai lietuvių sukėlė visai ne teigiamas emocijas, o pyktį.
„Aš tiesiog norėjau nekaltai parodyti sąskaitą už šildymą padelio klube, bet žmonės tai suprato taip, kaip norėjo. Pasipylė neigiami komentarai, visi pradėjo aptarinėti, nors manęs nepažįsta ir nežino, ką aš turėjau omeny.
Bet mane tai stipriai motyvavo – nusprendžiau toliau kurti šiuos kvailus filmukus. Matau, kad žmones tai kabina, tokia juoko dozė jiems patinka“, – atviravo kartu su vyru įkurtame padelio klube Alytuje dirbanti K. Meseguer.
Tautiečių heitas Kristinai nerūpi
Populiarumas ir viešumas turi savo kainą, kurią per mėnesį spėjo pajusti ir Kristina. Tačiau dėl prabangių pirkinių demonstravimo puolama moteris sako, kad kandūs internautų žodžiai jai – nė motais. Nekreipti dėmesio į žmonių replikas žmonai pataria ir ispanas vyras Enrique, su kuriuo ją skiria devyniolikos metų amžiaus skirtumas.
„Man visiškai neįdomu, ką žmonės apie mane galvoja. Aš nereaguoju ir manęs tai nežeidžia, esu pasiruošusi priimti visą heitą. Net vyras man sakė, kad jei noriu būti populiari, negaliu į tai kreipti dėmesio. Nėra nė vienos temos, kuri mane kaip nors paliestų – pradedant mano išvaizda, baigiant amžiaus skirtumu su vyru ar neva santuoka dėl pinigų.
Jei išgirsčiau patarimą iš Elono Musko ar Bilo Gateso – išklausyčiau, bet kodėl man turėtų rūpėti nieko gyvenime nepasiekusių žmonių kalbamos nesąmonės?“ – svarstė grožio specialiste prisistatanti K. Meseguer.
Kūdikio susilaukė vos 19-os
Kaip pasakojo Kristina, šeimoje ji – vienturtė, tad dažnai buvo lepinama, viską turėjo, gyvenimu nesiskundė. Tačiau sunkumai jos pečius užgulė baigus mokyklą. Vos pradėjusi studijuoti teisę, būdama tik devyniolikos mergina pastojo.
„Kai tik įstojau į universitetą, buvo labai sunku – nėštumas, studijos, mažas vaikas, važinėjimas į Vilnių, kur vis vyko paskaitos, egzaminai. Gerai, kad man padėjo mama, močiutės, buvusio vyro tėvai. Kai važiuodavau į paskaitas, sūnų palikdavau draugėms, tetoms. Sukausi kaip galėjau, mokslų nemečiau, o galiausiai baigiau ir magistrantūros studijas. Tačiau vėliau įvyko skyrybos su vyru ir teko nueiti sunkų kelią, kad būčiau ten, kur esu dabar“, – atskleidė ji.
Sunkūs darbai išvargino ir fiziškai, ir psichologiškai
K. Meseguer kelias išties nebuvo vien rožėmis klotas – nuo darbo Alytaus pataisos namuose iki vargo braškių fermoje Škotijoje.
„Darbas pataisos namuose buvo psichologiškai sunkus, ten vyravo labai neigiama atmosfera, įsivariau įprotį viską aplink save akylai stebėti ir niekuo nepasitikėti. Dirbau penkerius metus kaip būrio viršininkė. Vėliau įvyko konfliktas su valdžia ir išvykau į Škotiją dirbti braškių fermoje, kur ir anksčiau vykdavau atostogų metu“, – pasakojo alytiškė.
Darbas Alytaus pataisos namuose Kristiną išvargino psichologiškai, o braškių fermoje Škotijoje – fiziškai. Pasak pašnekovės, darbuotojai čia neretai nualpdavo, mat šiltnamiuose temperatūra kartais siekdavo net 40-50 laipsnių.
„Turėjau nešioti sunkias dėžės, pavasarį sodindavome daigus, vasarą skindavome braškes, ravėdavome žoles, rudenį viską raudavome, ruošdavome žemę pavasariui. Buvo sunku, labai skaudėjo rankas, sąnarius, o juk tuo metu man nebuvo nė trisdešimt metų. Tada atrodė, kad uždirbu gerai, bet palyginus su dabar, ten buvo tik ašarėlės.
Pagalvojau, kad nenoriu visą gyvenimą dirbti tokių darbų, todėl Škotijos koledže pradėjau mokytis anglų kalbą, dirbti su grožio procedūromis. Šioje srityje dabar dirbu jau dešimtmetį“, – teigė K. Meseguer.
Laimės paieškas tęsė Barselonoje
Šešerius metus mažame Škotijos miestelyje pragyvenusi Kristina susižavėjo šios šalies gyventojais, tačiau dažnai nuotaiką gadinęs niūrus oras ir veiklos trūkumas privertė pasvarstyti apie pokyčius. Moters teigimu, ji visada svajojo apie gyvenimą šiltuose kraštuose, dideliame mieste. Taip keliai ją nuvedė į saulėtąją Barseloną.
„Mane ten pakvietė dirbti su grožio procedūromis ir prieš pat pandemiją nusprendžiau pasinaudoti galimybe. Atsimenu, grįžau iš Škotijos į Alytų, o mano daiktai jau buvo pakeliui į Barseloną. Staiga per radiją išgirdau, kaip buvo kalbama apie planus uždaryti sienas, neva žmonės negalės keliauti. Pagalvojau – na jau ne, Lietuvoje aš neliksiu“, – prisiminimais dalijosi socialinių tinklų žvaigždė.
Nėrusi į visišką nežinią, vos atskridusi į Barseloną Kristina išgirdo, kad dėl pandemijos miestas neribotam laikui uždaromas. Anot pašnekovės, Ispanijoje ji neturėjo ne tik darbo, bet ir gyvenamosios vietos.
„Viena pažįstama padėjo išsinuomoti butą. Kol buvome uždaryti, praleidau ten tris mėnesius laukdama geresnio gyvenimo. O kai viskas atsidarė, pradėjau dirbti vienoje Barselonos grožio klinikoje, ėmiau vesti kursus. Viskas sekėsi labai gerai“, – kalbėjo ji.
Pažintis su ispanu pakeitė gyvenimą
Ispanijoje Kristiną išties aplankė sėkmė, čia jai puikiai klostėsi ne tik karjera, bet ir asmeninis gyvenimas – moteris surado meilę. Per pažinčių programėlę susipažinusi su verslininku ispanu Enrique, po kelerių metų atšoko ir vestuves.
„Mūsų istorija juokinga – atrašiau jam tik dėl to, nes jo profilio nuotrauka buvo su pomeranijos špico veislės šuniuku, kokį kadaise pati turėjau. Iš pradžių paklausiau, ar šuo žmonos, o gal dukros. Juk, žinote, būna visokių vedusių vyrų. Bet Enrique patikino, kad šuniukas – jo. Po to susitikome, į pirmą pasimatymą jis taip pat atvyko su augintiniu. Mūsų santykiai išsivystė greitai – po metų pasipiršo, po dvejų – susituokėme“, – pasidžiaugė K. Meseguer.
Pasidomėjus, kuo lietuvę sužavėjo 19-ka metų vyresnis ispanas, moteris išskyrė keletą mylimojo savybių: „Jis – protingas, veiklus, užsispyręs, rūpestingas, siekiantis savo tikslų, verslo žmogus. O svarbiausia – jis yra stipresnis už mane. Aš pati esu labai stipri ir valdinga moteris, todėl su silpnesniu vyru būti negalėčiau. Enrique moka pastatyti mane į vietą, kai to reikia.“
Vestuves atšoko Prienuose
Tiesa, nors susipažino Ispanijoje, vestuves pora iškėlė Prienuose. Tiek Kristinai, tiek Enrique tai buvo antroji santuoka, tad, kaip teigė pašnekovė, norėta kuklios šventės šeimos rate.
„Žinoma, aš tikrai nenorėjau vestuvių Lietuvoje, bet toks buvo vyro noras. Enrique troško pakviesti šeimą, vaikus, brolį, taigi visi atvyko, buvo smagu. Man svarbiau ne prabangios vestuvės, o gražus gyvenimas po jų, kad netektų draskytis bei skirtis. Po kelių dienų išvykome į povestuvinę kelionę Dubajuje ir Maldyvuose“, – tikino lietuvė.
Nenori būti išlaikoma vyro
Kaip teigė K. Meseguer, šiandien, jei tik panorėtų, ji galėtų nieko neveikti, vaikščioti po parduotuves bei grožio salonus ir būti išlaikoma verslininko vyro. Tačiau su naujienų portalu tv3.lt kalbėjusi moteris iškart pabrėžė, kad toks gyvenimas – ne jai.
„Šiuo metu studijuoju dviejuose skirtinguose universitetuose, kur mokausi psichologiją ir slaugą. Taip pat administruoju padelio klubą Alytuje bei pati sportuoju, šoku, atlieku grožio procedūras klientėms. Prie visų veiklų dabar prisidėjo ir influencinimas, pradėjau dirbti su reklamų užsakymais. Filmukų ir storių kūrimas atima daug laiko“, – sakė K. Meseguer.
Kristina atskleidė, kad vyras Enrique namuose neleidžia jai nei tvarkytis, nei gaminti. Pašnekovės teigimu, mylimasis laikosi nuomonės, kad geriau užsiimti svarbesniais darbais ir uždirbti pinigus.
„Negaliu ir nenoriu ramiai sėdėti be jokios veiklos, man stogelis pavažiuotų. Aš turiu nuolat kažką veikti, domėtis naujais dalykais, vis mokausi pagal kokius saviugdos ar „Instagramo“ kursus. Vyras kartais net pabara mane, kad per daug viskuo užsiimu“, – tikino ji.
Mokslus universitete kremtanti K. Meseguer neketina diplomų laikyti stalčiuje. Moters planuose – psichologės darbas.
„Trokštu padėti žmonėms ir vesti juos į sėkmę. Tiesa, aš nebūsiu tradicinė psichologė, noriu būti kitokia. Tokia, kuri per daug nežais su žmonėmis ir rėš visą tiesą į akis. Yra daugybė traumuotų, pavydžių, savimi nepasitikinčių, nelaimingų asmenų. Norėčiau, kad tokių būtų kuo mažiau, o žmonės išmoktų džiaugtis gyvenimu ir kitų pasiekimais“, – kalbėjo K. Meseguer.