Žiedą išsirinko pati princesė Diana po to, kai princas Charlesas (dabar karalius Karolis III) pasiūlė jai susižadėti, ir iš pradžių jį paveldėjo princas Harry, kuris 2011 m. padovanojo jį savo vyresniajam broliui, kad šis jį padovanotų Kate.
Stevenas Bakeris sakė, kad safyras jau seniai įtrauktas į ilgą sąrašą akmenų, kurie, kaip manoma, turi „mistinių galių“, galinčių paveikti jų nešiotojo gyvenimą, rašo express.co.uk.
„Vvs Jewelry“ įkūrėjas sakė: „Princesės Dianos (dabar Kate Middleton) sužadėtuvių žiede yra nuostabus safyras, tačiau jis nėra tik papuošalas. Karališkieji papuošalai nuo viduramžių spindi „mistinių galių“ turinčiais brangakmeniais. Daugiausia safyrai garsėja kaip stiprinantys ištikimybę ir įsipareigojimą, taip pat suteikiantys stabilumo finansinei padėčiai.
Savo vestuvių dieną prietaringoji karalienė Viktorija taip pat dėvėjo safyrą“.
Viktorija į sostą atsisėdo prietarais persmelktoje epochoje, kai kurių iš jų karališkosios šeimos nariai tebesilaiko iki šiol.
Raissa Bailey teigė, kad karališkoji šeima nuo seno linkusi būti prietaringa, o papuošalai, kuriuos jie nešioja iki šiol, rodo jų atsidavimą legendoms.
„Bradford Exchange“ kūrybos direktorė sakė: „Daugelio karališkųjų asmenų prietaringumas ir brangakmeniai, kuriais jie pasipuošia, siekia viduramžius, kai buvo tikima, kad akmenys turi tam tikrų savybių ar ypatybių.
„Rubinai nuo seno siejami su apsauga, safyrai – su atsidavimu, o smaragdai – su klestėjimu.“
Iš tiesų, šiuolaikiniai karališkieji asmenys vengia nešioti Koh-i-Noor deimantą tiek dėl kontroversijų, susijusių su jo patekimu į Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą, tiek dėl nelaimių, kurios, kaip teigiama, ištinka jo savininkus.
Karalienės Viktorija, Aleksandra ir Marija pergyveno savo vyrus arba vieną iš savo vaikų. Karalienė Elžbieta II atsisakė jį nešioti dėl ginčo su Indija.
Viktorijos vyras, princas Albertas, siejamas su dar vienu karališkuoju papuošalu, kuris, kaip manoma, persekioja savo savininkus – braškių lapų tiara.
Albertas padėjo sukurti šį galvos apdangalą kaip vestuvinę dovaną savo antrosios dukters princesės Alisos vestuvėms su Heseno ir Reino didžiuoju kunigaikščiu Liudviku, tačiau mirė prieš pat ceremoniją,
Alisa išsivežė tiarą su savimi, kai persikėlė į Darmštatą, kur mirė nuo difterijos, praėjus 17 metų nuo tėvo mirties.
Britų princesė šia liga užsikrėtė prižiūrėdama savo vaikus, tarp kurių buvo ir kartu su ja mirusi dukra princesė Marie.