Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nenormalu yra 10 m buti susiradome, tik permiegoti. Nors pas ja yra viskas kaip ne pas normalius zmones
Saunuole moteris! As irgi su draugu esam pora 5 metai,bet gyvenam atskirai. Mums taip labiau patinka
Menka savivertė.
Kiek galima malti tą patį per tą patį apie tą savimylą ir pagyrūnę Nomedą? Neverta ta sena įkyruolė jokio dėmesio. Jau ir metų daug sulaukė ir vis dar kliedi apie ištekėjimą cha cha cha... Negi tas Vytas per tiek laiko "neperkando" jos? Ar ir jis toks pat... Kam jam ta įkyri senė???
Kaip bebūtų gaila, matematika yra tikslus mokslas. Skaičiai reiškia viską. Kaip ir banko sąskaita. Nuo mano pozityvaus požiūrio ten milijonas neatsiras.
Užkniso ši boba. Dėmesio stota? Vus dar diedų reikia? Kojs skirtumas kas ir sy kuo gyvena. Tiesiog nemalonu, kai senos vis kalba apiw senus diedus, tartum nebūtų įdomesnių temų nei se o diedo bi...Bjauru, žema, nepadoru, o vaidina tarsi įdomią menininkę. Ačiū Dievui, nebeveda jokių laidų RV.
@Gintas Žema, kad taip ir neišmokai lietuviškai rašyti.Beraštis , kuris sugeba tik plūstis
Tikriausiai,ir negyvens,nes jis visada liūdnas,ir jos bijo.
Kaip vienuolė, amžina Jėzaus sužadėtinė..
Kokia keista jos chare
uzpisot juodai su savo reklamom,nei paskaityt nei panarsyt,da nchui

Skaitomiausios naujienos




Į viršų