Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Gal ten ir nieko,bet tėvai isibaimine ,visokie spalvingi suoleliai,eitynės,vėliavos spalvingos,suprantamas nerimas,patys sukūrė tokia nuomonė apie save,jeigu viešai seime rodo lakstanti žmogų siūlanti siulpti,ir ...nieko,tai vadinasi yra pagrindas nerimauti.
Lušnys yra kanibalas ,jis suryja vaikų sielas.
Buvo blogai
Šie atvirom kortom daro ką nori
Buznieriai
Elektra Kairio ir draugu rankose
Atvirai jie prie valdžios jų pirmumas prie euriuku
Šie atvirom kortom daro ką nori
Buznieriai
Elektra Kairio ir draugu rankose
Atvirai jie prie valdžios jų pirmumas prie euriuku
visiskas dugnas ,isgamom ne vieta seime
@hqw
eik dirbt,pašalpini
Man teko skiatyti?o jums?O jums ,kurie čia briedus rašinėjat?Yra ten viskas-ir finansinis raštinguma,sir biudžeto palnavimas,ir emociniai ryšiai,bendravimas ,ir socialiniai -emociniaisantykiai,ir pilietiškumo,patriotizmo ugdymas, ..IR šaunu, gal anūkės negimdys nuo snelių,jei joską tiems šlykštyniems ką nors uždėtų ,gal 12 su pilvukais nesėdės klasėse...Jums kas svarbiausia? Jūs vaikai,anūkai žino,mato,skiato žiūri už jus 100 kartų daugiau,paklauskit pažįstamų,kiek septintokų jau viską išbandę...Kokie jūs juokingi?Ogal visa problema-ARTĖJA RINKIMAI.Prašau nekišti man konservatorių,man dzin, socdemus mes rinksime.mūsų aplinka.
@mama-močiutė
sedek ir bezdek , nieko jau nesupranti
@zqw
A jau sakai po 40-45 bezdi? tai tau negerai su pilvu,matyt nuo alaus bambalių
@mama-močiutė
Glušny, čia tu?
@mama-močiutė
Žinai močiute, jei pagal tavo logiką mieste yra du bomžai, ne visas miestas yra bomų miestas ir pagal tą kategorija, kuri yra ant paskutinio laiptelio žaloti kitų sielas yra dvasinio Mengelės darbas ir tikiu, kad bus ir toks likimas. Šita valdžia kasa sau duobę ir jų seime jau nebebus.
@mama-močiutė
Iš tavo rašliavos supratau, kad mokinaisi kažką panašaus į ,,įgūdžius,, o štai lietuvių kalbą pamiršai lankyti
Pedofilu advokatas rūpinasi seksualiniu svetimu mažu vaiku auklėjimu.
Na ir kas cia keisto koservu valdomoje Lietuvoje?
Na ir kas cia keisto koservu valdomoje Lietuvoje?
@Įprasta
vatnike ar nori putlerio valdomoj Lietuvoj gyventi valink i putlerlanda
@man neiprasta
tvartelinių ožio myžalų dvokas sklinda net ir nuo parašyto komentaro.
Čia dauguma šito nesupranta ir nesupras niekada.
@Avims
Ko nesupranta? Kad pasinaudojęs savo padėtimi konservas Slušnys prastūmė šeimos bizniuką? Ar kad savo žmonos vadovėlius vežioja po mokyklas, o už benziną apmoka pinigais skirtais parlamentinei veiklai?
@???
Labai gerai,kad mokykloms vežioja,nespėja,padeda apsirūpinti mokykloms..Ką čia aiškinti dunduliauskams.
20-ajam amziuj, kur isverstaskuriai lietuviai rusu propaganda kise visur, dabar 21-am ta pati dainele tik is vakaru, nieko savo nebeturim
@gyvenau
O rublio nenori,kur 1 rublis-tai 1 centas jo vertė...Viską turim,nieka snieko natėmė,o ko neturim-tai džiaugiamės-kremliaus įsakymų,o jei rašysi,kad Vakarų dabar įsakymai-tai jų laukėm,apie juos svajojom,ne taip lengvai gavom.
@gyvenau
o tu sukurk kad liktu paveldui besmegeni
Konservai grynai rusiško modelio darinys. Šeimos bizniukas po partijos stogu, baisiausia, kad jie net nesupranta arba apsimeta nesuprantantys kas čia blogai. Rytietiški šlykštūnai.
@...
- Viska jie supranta, dedule tam banda susirinko ir isdresiravo...
del tokių pamokų greitai, kaip amerikoj, atsiras pavieniai mokiniai žudikai, kurie eis žudyti savo mokyklos moksleivius ir mokytojus. kam tas penderizmas vaikams reikalingas?, nelabai suprantu
Vadovėlius „Gyvenimo įgūdžių“ pamokai kuria ir Lino Slušnio žmona – juos vežioja pats parlamentaras