Užfiksavo gėdingą Markle elgesį: to patirti nenorėtų niekas

Po skandalingojo Meghan Markle ir princo Harry interviu su garsiąja televizijos laidų vedėja Oprah Winfrey ir toliau netyla atgarsiai viso pasaulio žiniasklaidoje.

Dienos šviesą ir vėl po kurio laiko išvydo dar viena grubi M. Markle karališkojo protokolo klaida viešo renginiu metu 2019 metais. Nors įrašas viešojoje erdvėje jau yra pasirodęs anksčiau, po skandalingojo O. Winfrey interviu akylūs internautai jį prisiminė iš naujo.

Interviu metu su O. Winfrey Sasekso kunigaikštienė kalbėjo, kad ji niekada nebuvo mokoma karališkojo etiketo, o šis vaizdo įrašas – puikus viso to atspindys.

Skambant himnui M. Markle žvalgėsi į visas puses

Išplatintame vaizdo įraše matosi, kaip M. Markle skambant himnui nerimastingai sukiojosi balkone tarp kitų karališkosios šeimos narių ir dėl to privertė nepatogiai pasijausti princą Harry.

Ji taip pat stovėdama prie Elžbietos II sūnaus princo Andrew bandė kažką jam pasakyti, tačiau po savo vyro pastabos greitai atsisuko priekiu į žmones ir stovėjo sustingusi.

Anot lūpų skaitymo specialistės Tinos Lannin, kuri dar 2019-aisiais leidiniui „The Sun“ komentavo šį vaizdo įrašą, princas Harry M. Markle pasakė: „Ne, jis to nedarė. Apsisuk“. 

Pati M. Markle skandalingame interviu tikino, kad niekas jos nemokė karališkojo etiketo, ji visko bandė išmokti pati.

„Skirtingai, nei matome filmuose, aš negavau pamokų, kaip kalbėti, kaip sukryžiuoti kojas, kaip elgtis karališkai. Nebuvo tokio mokymo. Tai nebuvo kažkas, ką man buvo siūloma išmokti“, – skandalingajame interviu dėstė M. Markle.

Teigė, jog jai nebuvo suteikta psichologinė pagalba

Skandalingo interviu su Oprah metu M. Markle nesulaikė ir ašarų. Moteris prabilo apie faktą, kad karališkoji šeima privertė ją galvoti net apie savižudybę, kai ji laukėsi pirmojo vaikelio. 

Hercogienė pripažino to neslėpusi ir nuo savo vyro bei jo šeimos, tačiau karališkoji šeima, anot jos, atsisakė suteikti psichologinę pagalbą.

„Pasakiau, kad dar niekada taip nesijaučiau – man reikia pas kažką apsilankyti. Man buvo pasakyta, kad negaliu – nebūtų gerai kreiptis į kažkokią instituciją“, – interviu metu sakė Meghan. 

Taip pat interviu metu M. Markle prabilo apie tai, kad laukdama pirmagimio jautėsi išvarginta nederamo žiniasklaidos elgesio ir tai jai sukėlė emocinių sunkumų.

O. Winfrey interviu ištraukas su Meghan Markle ir princu Harry galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
a
as
2021-04-07 16:02:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau, kad pagarbos himnui mokyti nereikia, tai - savaime suprantama. Amerikos himnui skambant visi stovi ramiai. Tas pats galioja viso pasaulio himnams, tai - elementaru ir jokie etiketo specialistai to neprivalo mokyti (jeigu negavai šeimoje pagrindų).
Atsakyti
-19

O
O gal
2021-04-07 14:54:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo mokoma, bet nenorėjo, ar nesugebėjo išmokti.
Atsakyti
-20

j
jooo
2021-04-07 15:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
makaka ir liks makaka.
Atsakyti
-33

SKAITYTI KOMENTARUS (37)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų