Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Valstybė išskirties tvarka turėtų pasirūpinti tokiais vienetiniais atvejais. Jei kaltasis dėl įvykio dėl tam tikrų priežasčių negali to atlikt..
Pritariu. Negi gaila kelis tūkstančius iš to maišo išimti?
Čia Marijono pakazuka .Atsirado LIetuvos gerietis.
Kaip tos plastmases ant veido saugo nuo paaaavojingo viruso ;))))
@As
Nurovė tiek vagiu,tokias iseitines ir negali po stukyte numest.Suskiai
@As
Saugo.Mane 10,5 val.dirbant su vaikais darželyje,nes per kaukę jie manęs negirdi ir nemato.Plastikas alergizuoja odą,gadina paakius,akis.Mes -zombiai.Valstybė darželio mokytojus paaukojo tėvų patogumui.
Kaip tos plastmases ant veido saugo nuo paaaavojingo viruso ;))))
Seimūnai, milijonieriai , gal jūsų širdis suvirpins , berniuko nelaimė, juk ne vienas miegat ant pinigų maišo..
@Pupa
Pritariu. Negi gaila kelis tūkstančius iš to maišo išimti?
@Kamilė
Milijonierių ir poreikiai didesni. O kiek pinigų palieka kazino.
@Kamilė
Dar juolap pralobo, o visko prašo iš žmonių
@Kamilė
Jeigu siandien nebutu tu milijonieriu, tai ir nebutu varguoliu- faktas
@Kamilė
Butent, is biudzeto vagia pervedinedami po 4 milijonus, o paskui gaudami atgal per otkatus iir t.t. ir taip tampa milijonieriais musu visu saskaita.... o cia gaila suteikti konkreciai suteikti pagalba tokiais butinais atvejais.mes ubagai padedame vieni kitiems, o milijonieriai lobsta musu visu saskaita tai geda mazu maziausia.
@Kamilė
Jiems labai gaila,dreba dėl kiekvieno cento
.
.
@Kamilė
Milijardieriai, ypač lietuviai, tikrai neatvers savo kapšų, jie dreba dėl kiekvieno euriuko, tad lieka tik dėkoti paprastiems žmonėms, kurie dalijasi tuo, ką turi.
@Pupa
tikrai ne taip virpinamos širdys. Turi būti fondas veikiantis nuolat į kurį galintys pervestų pinigus. O pirmiausiai turi veikti valstybinės institucijos ir numatyti prioritetus kam pirmiausiai turi būti skiriami pinigai. Dabar viskas vyksta tarsi iš pasigailėjimo. Tai ir turime tokias laidas ir tokį rezultatą. PASIGAILĖJIMO TOKIEMS ŽMONĖMS NEREIKIA! JIE STIPRESNI UŽ VISUS TURTUOLIUS IR SVEIKUOLIUS!
@PUPAI
Nueikite į svetainę aukok.lt ten ne tik šiai paramai,bet ir senoliams,ir kitokiems nuskriaustiems vaikams ir netgi yra dėl gyvūnų aukoti galima.
@Pupa
Tai ca tie kurie labiausiai rekia Karkauskis Skvernelis tie kurie milijonuose vatrosi. Ar Jums teko girdet !!! Ju parama bent tukstanti ?? Skernl leksika nechrena!!
@Pupa
Tokie vagys neturi sazines kol jiems kas nenutiks
@Pupa
Vat vat tų milijonų į kapus nenusinešite. Kur jūs guogos, vilkūnai, uspaskichai, mockai. Avuliai.
Tiesioginio eterio metu Mikutavičius neištvėrė – išėjo iš studijos