Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
virviu pirkimui reikia pinigu,karsim karo kurstytojus
is taves pliki ir panasiu nusikalteliu pinigus paimsim ir ne gynybai o jusu isgamu pakorimui.
Kazkas sugalvojo dar viena afera kaip prisikist kisenes milijonais, kazkas gaus uzsakymus kazkas kysius eiline priedanga vogti prisidengus karais ir gresmem, manau milijonams reikia pradet sekti ukininku pvz nes sita valstybe jau gerai ismoko is ukropu kaip reikia "teisingai" isisavint lesas ir paramas
@cha cha cha Ale tu matai koks protingas, gal prokuroras busi, ar naujas vanga?
Būtų ne gaila, jei ne tokios istorijos kaip su ,,auksiniais šaukštais,,. Ir be to kiek galima drožti tą paprastą žmogų ? Žmonės bankuose už indėlius dividendų negauna ir buvo atiduoti pinigai gynybai. O ką pramonininkai, kurie kraunasi turtus ?
Viskas labai paprastai issprendziama. VMI ir sodra turi stebeti gyventoju saskaitas, ir kai tik i saskaita pervedamas atlyginimas automatiskai nuskaityti skirtuma nuo to kas virsyja 1000 euru per men.
Laidoj Vėgėlė sakė,kad reikia gynybą stiprinti,atgrasymą.stengtis,kad Ukraina laimėtų ir t.t. Šiuo klausimu jis man patiko.Kai kam čia nepatks jis.
Ar ta divizija sudarys lgbt,konservai,socdemai
@Mm Nu ne kacapai gi?
@Vatufkė aš koservų chunveibinas
kuo daugiau mokesčiu tuo geriau gyvensime, ir neverkite, SLAVA UKRAINE:))))))
Nereikia būt agresyviu tada ir nereikės pjauti agresyvumo vaisių ir nereikės pinigų ieškot gynybai. Kas agresyvuoja, tas pažeidžia Harmonijos dėsnius ir jo lauks anksčiau ar vėliau atgalinis Harmonijos rūstus smūgis. Šito Dėsnio nieks neapeis. Tai ne žmonių įstatymai, kur galima apeiti juos.
Su turto konfiskacija.Pradekit nuo Karabauskio.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų