Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gėda jums Lt žurnalistai
Gėda jums Lt žurnalistai
Kodėl angliškame straipsnyje žurnalistai rašo, kad mergina jau turėjo sveikatos problemų, su inkstais ir kitų, o Lt straipsnyje nieko apie tai nerašote?
Kodėl UK straipsnyje rašo, kad merginos smegenų mirtis buvo patvirtinta 2-ų ligoninių, o jūs žurnalistai nieko apie tai ne minite?
Mama ne susitaiko su dukrytės mirtimi.... Bet ar dėl to reikia visus KIRŠINTI Vėl????

Gal jau gana KIRŠINTI VISUOMENĘ ir MEDIKUS tokiais straipsniais?

Žuvo jau jaunas GMP darbuotojas. Gal ir jūs ŽURNALISTAI prisiminkite dalį Atsakomybės?
Tokiais straipsniais tik SPAUDŽIATE jau ir taip perdegusius Lietuvos MEDIKUS. GĖDA Jums Lt Žurnalistai !!!!!
Vistik lazda turi du galus ir prieš ją atsisuko....Tegu prisimena savo poelgius...Prieš 25m
@x ? Kas buvo tada,atskleiskite,jeigu ponia lenda į eterį....tai sustra turėtų būti.
@Atskleiskite Cia matomai raso pirmas vyras galimai jis yra nukentejes nuo jos
O tikrosios istorijos taip
O tikrosios istorijos taip
niekas ir nezino. Ir neverta visu gyvenimus israudoti. Is svetimu klaidu dar niekam neisejo pasimokyti. Deja.
@O tikrosios istorijos taip Iš svetimų klaidų mokosi išmintingi, o kvailiai iš savų.
Būdavo minčių miegantį nudurti, bet kažkas su laikydavo. Labai daug psichu Lt, aš net į jų pusę nenoriu žiūrėti, slykstynes visi iki vieno.
@Sliuza nudurti Tai ir aš toks?
Aš kažkada mečiau vaikiną, nes pavadino mane lietuvišku tokiu gyvūnu, dar ne pačiu baisiausiu žodžiu, bet man tai buvo riba, taškas, viskas. O čia... daužo 20-30 metų, ir nieko.
@savivertė metu ėdė jos nosį
Be akinu aisku,kad ciocė vyru matė-kaip slikiu bačkoje,o anglijoje nige…rinsusirado.Palaida…
@Vyras teisus tas buvęs jos pavydus balkonas, psichavotas. Ar skani nosis bent buvo kanibale?
@Tu ir esi ne balkonas, nors pilvas didelis, tai kaip ir balkonas
@Tu ir esi Gerbemieji,jei pastebejote nosy buvo pritrauke per laida n. Kartu,gal kas pastebejote ykandimu zymes,o uz smeista teks atsakyti teisesaugai
niekas, nei vyro seima,nei jo artimieji, tuo labiau vyras. Isejo be nieko. Keista. Ir daug nezinomuju ir kodel be nieko. Iseitis - viska palikti uz vartu, jei sirdis leidzia- jokiu prisiminimu, reiskia viskas buvo netikra. Ir taskas.
Tokių veikėjų galėtų įdėti foto su visu tapatybės patvirtinimu, bent kitos žinotų ko tikėtis.
@Loreta Ko tiketis,savo smegeninė reikia turėti,durniu pilna...beje visų neismokysi....
tikras tradicinis vyras . gal net šeimų maršo rėksnys ?
@Antano Zosė Galvą gydyk, asile

Skaitomiausios naujienos




Į viršų