Vos 13 centimetrų beždžionėlė mažylį akylai saugo ir gina, todėl tik praėjus trims savaitėms nuo tada, kai jį atsivedė zoologijos sodo darbuotojai, pagaliau leido juos užfiksuoti kartu. Tai, kad marmozetė laukiasi, jauniklio prižiūrėtojams buvo maloni, tačiau netikėta staigmena.
„Nedidelis kauburėlis ant mamos pilvo, kurį pastebėjau buvo pati gražiausia staigmena, kurios galėjau tikėtis“, – sako zoologijos sodo darbuotoja Maja Dojcinovska.
Zoologijos sodo darbuotojai kol kas negali nustatyti mažylio lyties. Tik tuomet, kai tai pavyks, bus nuspręsta, kokį vardą duoti vienam mažiausių primatų pasaulyje. Šie miniatiūriniai gyvūnai gyvena Bolivijos, Brazilijos, Kolumbijos ir kitų Pietų Amerikos šalių džiunglėse.
Dažniausiai grupėmis iki šešių. Nors beždžionėlės nedidukės ir sveria vos apie 100 gramų, gali nušokti net penkis metrus. Medžiuose, kuriuose jos ir šokinėja, šios visaėdės beždžionėlės aštriais dantimis pragraužia ertmes ir maitinasi sula, sakais ir vabzdžiais, kuriuos saldus sakų kvapas privilioja.