Rudųjų ančių šeimynėlė su visa policijos palyda kerta gatvę Maskvos centre. Vaizdelis tikrai neeilinis, nes Rusijos nacionalinei gvardijai dėl šių paukščių šeimynos net teko visoje gatvėje sustabdyti eismą. Laimė, viskas baigėsi sėkmingai, vairuotojai per daug nesupyko.
O štai Vokietijoje, Miunchene, vienai voverei taip pat be galo pasisekė. Karantininio nuobodulio iškankintas dešimtmetis moksleivis nusprendė mažajai kaimynei sukonstruoti pikniko staliuką. Berniukas voverei nulipdė net ir miniatiūrinį alaus bokalą, kad ši pasijustų it tikra alaus mėgėjų Bavarų dalimi. Žinoma, šeima ant stalo kasdien gyvūnui palieka ir riešutų, tad voverė čia sugrįžta su mielu noru. Naująja savo drauge vovere „Madam“ neatsidžiaugianti šeima jai sukūrė net ir „Instagram“ profilį.
Kur kas liūdnesnė situacija Indonezijos Bandungo miesto zoologijos sode. Tigrei Fitri dabar pietų metas, tad ji kramsnoja gabalą vištos. Tačiau jis sveria kur kas mažiau nei įprastai. Mažiau maisto gauna ir kiti zoologijos sodo gyvūnai, nes dėl koronaviruso pandemijos imta taupyti maisto atsargas, kurių užteks tik iki liepos. Jei situacija nesikeis, darbuotojai baiminasi, kad dalį gyvūnų teks paaukoti.
„Ruošiamės blogiausiam scenarijui. Laikome apie trisdešimt elnių, kurie yra seni ir nebegali daugintis, todėl gali tekti juos paskersti, kad išgelbėtume kitus, svarbesnius mėsėdžius“, – sako zoologijos sodo atstovas Sulhan Syafi’i.
Tęsiam su zoologijos sodo vaizdais.Zoologijos sodui gali tekti paaukoti ir paukščius. Tad situacija kritinė, o darbuotojai jau kreipėsi finansinės pagalbos į valdžią, kuri pažadėjo suteikti lėšų. Kituose Indonezijos zoologijos soduose situacija dar blogesnė – teigiama, kad kai kurie maisto atsargų turi tik iki gegužės pabaigos.